Podróż służbowa

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Podróż służbowa

Post autor: selena89 » pt wrz 02, 2022 6:51 pm

Hej, za kilka dni wyruszam w podróż służbową i będę potrzebowała samochodu. Stąd moje pytanie: gdzie we Wrocławiu najlepiej wynająć auto? Chodzi mi głównie o wygodę. Znalazłam tę ofertę beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/ . Czytałam, że później pojazd mogę zwrócić w ich dowolnym punkcie, co ułatwia sprawę. Formalności też wypełnia się online. Myślicie, że to dobry wybór?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Podróż służbowa

Post autor: lusiek » wt paź 04, 2022 4:44 am

Taka usługa jak obrót paliwami jest przede wszystkim istotna w większych firmach, czy też spółkach, które zajmują się transportem. W takim biznesie ceny paliw mają ogromne znaczenie, także sprawdźcie, co konkretne firm są w stanie Wam zaoferować.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Podróż służbowa

Post autor: spoko » pt paź 21, 2022 1:41 pm

Na pewno warto o tym pomyśleć, ale wydaje mi się, że nie jest to do końca dobrą podpowiedzią dla nas. Więc zerkam od czasu do czasu na coś takiego jak automatyzacja procesów biznesowych , bo mam sporo do powiedzenia w tym względzie. Na pewno muszę przemyśleć takie kroki właśnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości