Potrzebuję samochodu

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Potrzebuję samochodu

Post autor: xena07 » pn lip 04, 2022 7:17 pm

Cześć, niedługo wyjeżdżam z miasta i zastanawiam się, gdzie w Czechowicach Dziedzicach mogę wynająć samochód. Chodzi i kilka dni, żebym mogła komfortowo przemieszczać się po Polsce. Ja znalazłam ich beep.rent/wypozyczalnia/miasto/wypozyczalnia-samochodow-czechowice-dziedzice . Ceny za dobę zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, a formalności trwają krótko. Korzystaliście kiedyś z ich oferty?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: lusiek » sob sie 20, 2022 4:16 pm

Też będę potrzebować, ale to dopiero jak zrobię prawo jazdy. Zamierzam zacząć kurs w szkole, której ofertę znalazłem pod adresem: elkaschool/pl/ . Zainteresowała mnie świetnymi opiniami. Zauważyłem też, że ma wysoką zdawalność, więc się nią nie rozczaruje.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: charlotte » pt wrz 02, 2022 9:50 pm

Według mnie warto zainwestować w uszlachetniacz do paliwa. Wiadomo jakie paliwo teraz sprzedają... Nie dość, że drogie to jeszcze różnie bywa z jakością. Uszlachetniacz może bardzo ją poprawić a co za tym idzie silnik będzie w dobrym stanie.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: soraja » pn wrz 05, 2022 1:03 pm

Koniecznie zadbaj też odpowiednio o ten samochód. Bardzo przydatne mogą być na przykład akcesoria do detailingu: autokosmetyk/com/akcesoria-do-detailingu . Zamawianie ich online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: mopsik » czw wrz 15, 2022 1:01 pm

Uważam, że jeśli zdecydujecie się na auto używane to powinniście wziąć pod uwagę taką opcję jak inspekcja samochodu używanego: auto-inspekcje/pl/jak-sprawdzamy-auta/sprawdzenie-samochodu . To bardzo duże ułatwienie. Moim zdaniem będziecie zadowoleni z tego rozwiązania.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: lela1 » czw wrz 15, 2022 1:02 pm

Pamiętajcie także o konieczności przeprowadzania corocznych przeglądów rejestracyjnych Waszego auta. Taki przegląd można zrobić w miejscach takich jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ . Polecam zapisać sobie namiary na to miejsce.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: gwiazdeczka » czw paź 06, 2022 10:07 pm

Czy warto skorzystać z polisy jednego ubezpieczyciela na dwa nasze samochody? Pewnie, niejeden zastanawia się nad tym... Dlatego możecie poczytać sobie poradnik unilink/pl/porady/czy-oplaca-sie-ubezpieczyc-dwa-pojazdy-u-jednego-ubezpieczyciela z któego możecie się dowiedzieć samych istotnych informacji w tym zakresie...

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: Laueo75 » wt paź 18, 2022 1:27 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Poszukuję w tym momencie kogoś naprawdę dobrego i sprawdzonego zajmującego się diagnostyką komputerową na terenie Katowic. Czy jesteście może w stanie mi kogoś polecić w tym zakresie tematycznym? Będę niezwykle wdzięczny za wszelkiej maści rekomendacje... Czy uważacie, że np. taka oferta byłaby ok https://auto-klinika.pl/diagnostyka_komputerowa ?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: charlotte » śr lis 02, 2022 6:00 am

:)

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Potrzebuję samochodu

Post autor: spoko » śr sty 03, 2024 3:23 pm

Naprawdę zastanawiam się, czy dobrym pomysłem dla mnie nie będzie zrobienie sobie właśnie kursu prawa jazdy. Na stronie https://oskernest.pl/ mam coś odpowiedniego w Łomży. Można powiedzieć, że jest tu właśnie ponad 9 kategorii, w których mogłabym się sprawdzić. Co prawda nie zostanę kierowcą zawodowym ciężarowym, bo tego nie chcę, ale pozostałe, czemu nie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości