Mechanik mobilny

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Mechanik mobilny

Post autor: Darka » wt sty 18, 2022 7:00 pm

"Witajcie,

czy mieliście kiedyś do czynienia z usługami mechanika mobilnego, kiedy zespuł się Wam samochód? Ja ostatnio trafiłam na stronie internetowej mobilnymechanik.waw/pl na ofertę firmy, która świadczy takie właśnie usługi w Warszawie i okolicach. Może ktoś z Was ją kojarzy?
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Mechanik mobilny

Post autor: lusiek » pn mar 28, 2022 2:27 am

Trafiłem na świetny wątek, bo sam zamierzam w niedalekiej przyszłości zdecydować się na wymianę swojego dotychczasowego auta. Nie wiem tylko czy od razu decydować się na zakup nowego samochodu, a nawet używanego. Zastanawiam się, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z oferty firmy tego typu: mauto/pl/van która oferuje swoim klientom wynajem długoterminowy, bądź leasing (jest on dostępny oczywiście wyłącznie dla firm). Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dl standardowego zakupu.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Mechanik mobilny

Post autor: soraja » wt kwie 05, 2022 12:20 pm

Z każdym autem możesz miewać problemy. Z tymi samochodami to nigdy nic nie wiadomo. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: pomocdrogowa.tychy/pl/ bo auto po prostu nie odpaliło. Warto zapisać sobie namiary na tę firmę bo są naprawdę bardzo profesjonalni.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Mechanik mobilny

Post autor: marcysiaz » pn lip 25, 2022 11:38 am

Niestety czasem naprawa samochodu okazuje się być nieopłacalna. Ja miałam stłuczkę i bardziej opłacało się oddac samochód do kasacji niż go remontować :( Jeżeli będziecie potrzebować profesjonalnego skupu w Warszawie to polecam Wam kupiewszystkieauta/pl/auto-kasacja-warszawa/.Kasę wypłacają na miejscu gotówką :) Noi nie trzeba sie martić o transport bo za darmo przyjezdzają do klienta i odbierają uszkodzone auto ;)

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Mechanik mobilny

Post autor: Axel44 » śr paź 12, 2022 3:34 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Szukam w chwili obecnej dobrego serwisu klimatyzacji samochodowej na terenie Katowic. Moglibyście mi coś polecić? W Internecie jest cała masa różnego rodzaju ofert i ciężko jest się zdecydować na coś konkretnego. Co byście powiedzieli choćby o takiej ofercie jak tu https://auto-klinika.pl/ ?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości