SPA mazury

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

SPA mazury

Post autor: Axel44 » sob lip 31, 2021 1:57 pm

Zastanawiacie się nad wyjazdem na SPA na mazury? Szukacie sprawdzonego i pięknego miejsca? W takim razie koniecznie odwiedźcie tą stronę https://jablon-resort.pl/ . Posiadają oni również wiele innych, ciekawych atrakcji, więc na pewno będziecie zadowoleni z pobytu tam. Według mnie nie ma lepszego takiego miejsca na mazurach. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: SPA mazury

Post autor: charlotte » wt cze 21, 2022 1:32 pm

Ja chyba wybiorę się do SPA nad morze. Widziałam, ze hotel hanza ma w swojej ofercie spa i wellness. Jak mi się uda to zrobie rezerwację na koniec lipca. Myslę, że taki wypad dobrze mi zrobi. W zeszłym roku mieliśmy tylko trzy dni urlopu i teraz chciałabym się odkuć :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: SPA mazury

Post autor: lusiek » sob sty 28, 2023 4:10 am

Wiecie, że możecie skorzystać sobie z czarteru jachtów nawet za granicą? Jeśli jesteście zainteresowani, to polecam zerknąć na stronę https://www.sailor.pl/ . Tam wszystkim się zajmą i tam sobie wszystko bez żadnego problemu zarezerwujesz. Wydaje mi się, że to ciekawy pomysł.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: SPA mazury

Post autor: kasiunia » wt sty 31, 2023 5:55 am

Powiem szczerz dużo podróżujemy a są to podróże głównie samochodem. Rodzina jest całkiem spora więc podróżowanie samochodem wychodzi zdecydowanei taniej. Na wyjazdy takie jak na przykład do Grecji musimy odpowiednio się przygotować. Ważnym elementem takich podróży są dobrze zaopatrzone apteczki podróżne oraz ostatnio nocnik do samochodu ,taki podróżny. Już nie raz się sprawdzić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości