Wyjazd do Radomia

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Wyjazd do Radomia

Post autor: Darka » ndz lut 28, 2021 1:16 pm

Witajcie,
planujemy z narzeczonym wybrać się niedługo do Radomia na wycieczkę. Co warto zobaczyć w tym mieście? Trochę informacji znaleźliśmy już na stronie internetowej porady.radom/pl/. A co Wy byście nam podpowiedzieli?

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Wyjazd do Radomia

Post autor: gwiazdeczka » wt mar 09, 2021 5:39 pm

No, ok... Skoro tam jeszcze nie byliście, to czemu nie.... A ja planuje w tym roku coś bardziej szalonego, a mianowicie chce postawić na kemping chorwacja . Już w sumie od długiego czasu za mną chodzi tego typu wycieczka. Myślę, że będzie to całkiem fajna zabawa. Z całą pewnością też dużo więcej będzie można zobaczyć.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Wyjazd do Radomia

Post autor: Axel44 » śr sie 25, 2021 2:01 pm

W przyszłym tygodniu mam rozmowę o pracę w Radomiu. Z racji, że bilety lotnicze są naprawdę drogie, zdecydowałem się na podróż autobusem. Sprawdziłem aktualne rozkłady na stronie https://dworzeconline.pl/ i znalazłem przejazd, który najbardziej mi pasuje.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Wyjazd do Radomia

Post autor: charlotte » ndz sie 29, 2021 9:53 pm

No niestety tak to już w polsce jest. Mnie dobija to, że drogi są jak ser szwajcarski i ciężko się po nich jeździ. Udając się w dłuższą podróż człowiek może dostać szału, bo wszędzie sa dziury. W niektórych miastach jest już lepiej, widać, że remontują i starają się wszystko ulepszyć. Jedyne co mnie zastanawia to, to dlaczego np. w Poznaniu remontują praktycznie wszystko na raz i przez to przejazd przez miasto jest tragiczny. Zauważyliście to? Mnie to denerwuje, ale cieszę się, że w ogóle coś robią, żeby było lepiej.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyjazd do Radomia

Post autor: lusiek » ndz wrz 11, 2022 10:52 pm

A może wycieczka rowerowa? Porad szukajcie na stronie BlogDomowy/pl . Dowiecie się, jak zaplanować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość