Jakie ćwiczenia?

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Jakie ćwiczenia?

Post autor: Lenka » pt sty 08, 2021 8:48 pm

Cześć, jaką formę ćwiczeń lubicie najbardziej? Ja przyznam się szczerze, że nie znoszę ćwiczyć... Nie potrafię się przełamać i to jest moja największa bolączka... Jedyna akceptowalna forma przeze mnie to spacery, które akurat uwielbiam. Mam psa z którym wychodzę więc to dla mnie ratunek. Kupiłam sobie z ciekawości smartwatch a dokładnie ten model magazyn.ceneo/pl/artykuly/amazfit-gts-2-mini-specyfikacja , dzięki któremu monitoruję ilość kroków, puls a także sen. Robię każdego dnia ok 10 000 kroków i spalam dość sporo kcal więc chyba nie jest tak źle ; )

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: tadeuszhinc » czw sty 14, 2021 7:11 pm

Uważam, że ciekawą formą ćwiczeń są zajęcia na siłowni, które są prowadzone przez specjalistów. Dzięki takim zajęciom można zrzucić mnóstwo zbędnych kilogramów, poprawić swój wygląd i samopoczucie. Ważne, aby siłownia była wyposażona w dobrej jakości sprzęt, dzięki któremu ćwiczenia będą bezpieczne. Podsyłam stronę siłowni energym/com/pl/2-o-energym , która posiada świetne rekomendacje.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: Domis3223 » pt sty 22, 2021 8:05 pm

Ja ostatnio wykonuje ćwiczenia w domu, wykorzystuje do nich kilka drobnych urządzeń takich jak piłki, skakankę, gumy do ćwiczeń, dyski, czy takie fajne specjalne piłki. Kupiłam u nich tez fajne maty do akupresury, które są fajne do relaksu, czy różne wałki do masażu. Wszytko co tam kupiłam jest bardzo dobrej jakości, i bardzo fajnie się ćwiczy z użyciem tych przyrządów, także polecam sklep activ-space/pl/, ponieważ w jego szerokiej ofercie na pewno znajdziecie cos dla siebie.

Awatar użytkownika
kizio9
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:03 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: kizio9 » sob sty 23, 2021 11:16 pm

Macie może jeszcze jakieś propozycje? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!
A wszystko co kochałem - kochałem w samotności.

wiolakania
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 21, 2021 8:54 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: wiolakania » wt sty 26, 2021 8:20 pm

Duża ilość osób zmaga się oprócz zbędnych kilogramów z rozstępami, które bardzo negatywnie wpływają na ich samopoczucie. Ostatnio dużo osób zastanawia się w jaki sposób można z nimi walczyć oraz czy czy aloes działa na rozstępy ? Myślę, że warto spróbować podziałać w tym temacie za pomocą naturalnych środków jakimi jest picie dobrej jakości soku z aloesu. Ma on spore zastosowanie, zarówno pod względem medycznym jak i estetycznym. Wspomaga także odchudzanie, więc myślę, że warto.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: Zeta » czw wrz 23, 2021 10:41 am

Hejka. Widzę, że bardzo dobrze trafiłam jeśli chodzi o temat. Bo mimo wszystko ćwiczenia bardzo ważne są. Więc zaczęłam szukać w internecie stronki na której to można znaleźć wiele bardzo dobrego sprzętu do ćwiczeń czy aerobiku. I tak między innymi tutaj domenasportowa/pl/pol_n_Silownia-Fitness_Gimnastyka-Aerobik-669.html udało mi się znaleźć dokładnie to czego potrzebować będziemy.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: Lenka » wt wrz 28, 2021 8:39 pm

Rozpoczęłam moją przygodę z siłownią ale od samego początku miałam wątpliwości co do ubrania. Niby koszulka i legginsy spoko rozwiązanie ale nie było mi zbyt wygodnie. Zastanawiałam się jaka powinna być koszulka na siłownię i trafiłam do sklepu Strongid gdzie jest ogromny wybór ubrań sportowych.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: charlotte » ndz lis 28, 2021 10:10 pm

Zobacz sobie ofertę tego sklepu gipara/com/pl/sklep/aktualnosci/ Bez problemu kupisz tam sprzęt do treningów w domu i na siłownię. Ja powoli zamawiam rózne sprzęty dla siebie. Mam wolny pokój na poddaszu i chce go zmienić w siłownię.

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: damulka » czw gru 09, 2021 10:59 am

"Nie jestem zwolenniczką ćwiczeń na siłowni, ale za to moją aktywnością fizyczna jest tenis.Jest to sport dla każdego,dla dużych i małych,dlatego też wciągnęłam do gry również swoje dzieci.Wiadomo,że mali gracze muszą korzystać ze sprzętu dostosowanego do ich wieku oraz wzrostu,a taki mozna dostać w sklepie domtenisa/pl/rakiety-juniorskie

Oferują dobrej jakości sprzęt,takich marek jak BABOLAT oraz HEAD.

Gra w tenisa może przynieść mnóstwo korzyści dla zdrowia malucha i ma korzystny wpływ na jego kondycję, rozwój mięśni oraz koordynację ruchową.
"

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Jakie ćwiczenia?

Post autor: kasiunia » czw sty 06, 2022 8:57 pm

Ćwiczyć w zasadzie można wszędzie i najczęściej robimy to na siłowniach czy w klubach fitness . Można jednak także ćwiczyć w domu , jednak trzeba zaopatrzyć się w najbardziej potrzebne przyrządy do ćwiczeń. Zacznijcie od tych najprostszych jak mata czy obręcz do ćwiczeń .Jak zjuż będziecie czuli ,że możecie wejść na wyższy poziom, spokojnie możecie pomyśleć o innych sprzętach do ćwiczeń.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości