Sportowy biustonosz

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Sportowy biustonosz

Post autor: Axel44 » pt gru 11, 2020 6:22 pm

Cześć! Tak jak w temacie. Wiecie może, gdzie uda mi się zamówić przez internet sportowy biustonosz? Zastanawiam się nad takim zakupem już od jakiegoś czasu i szukam czegoś naprawdę porządnego. Moja siostra poleciła mi ten link https://www.lejdi.pl/k439,bielizna-bius ... rtowy.html . Co o nim sądzicie? Z tego co widzę to mają oni naprawdę niezłe biustonosze. Dajcie znać.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: damulka » sob gru 12, 2020 6:11 pm

Zajrzyj do Hummel,sklep sportowy z szerokim asortymentem,na pewno znajdziesz w nim to,czego szukasz.
W ich ofercie jest odzież sportowa zarówno dla małych jak i dużych,mają różnego rodzaju koszulki,bluzy,kurtki,getry,obuwie sportowe dla dzieci ale też piłki,rakietki,bramki piłkarskie.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: czaszka » śr mar 24, 2021 1:18 pm

Cześć. Oczywiście, że jeśli chodzi o bieganie czy w ogóle uprawianie sportu to taki biustonosz sportowy bardziej nam się sprawdzi. Lecz nie zapominajmy, że są innego typu ubrania sportowe niezbędne. Chociażby taka koszulka na rower bardzo przydatna rzecz. I ja znalazłam ich ofertę 123koszulki/pl/koszulki-rowerowe-z-nadrukiem/ z której oczywiście mam zamiar skorzystać. Bo wiem, że taka koszulka jest bardzo dobrej jakości trwała i wytrzymała.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: Darka » czw mar 25, 2021 12:27 pm

Ja zazwyczaj w takie ciuchy sportowe zaopatruję się przez internet ;) Prawda jest taka, że sklepy on-line często mają szerszy asortyment, a przy tym bardziej konkurencyjne ceny ;) Ostatnio na przykład trafiłam na taki sklep strongid/pl/, w którym udało mi się kupić właśnie między innymi bardzo fajny i wygodny, sportowy biustonosz ;) Oferta tam jest naprawdę ciekawa, więc i Wam polecam się rozejrzeć w wolnej chwili ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości