Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: stanil09 » wt lis 17, 2020 2:26 am

Wiecie coś na ten temat? Polecicie jakieś ciekawe miejsce nad morzem? Dużo przeglądałem ostatnio ofert w internecie i trafiłem na ten link http://lazurowabryza.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem/ . Bardzo zaciekawiła mnie ta lokalizacja. Wydaje się całkiem w porządku. Co o tym sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: damulka » wt gru 15, 2020 4:36 pm

Moim zdaniem poszukując miejsca, w którym dziecko będzie czuło się najlepiej,warto szukać ofert gospodarstw agroturystycznych,gdzie dziecko będzie miało kontakt ze zwierzętami,naturą.Pozna zwyczaje zwierząt,będzie mogło pomagać przy ich pielęgnacji i karmieniu.Gospodarze w takich miejscach,chętnie pokazują,uczą dzieci swoich codziennych obowiązków,dzieciaki mają z tego wiele frajdy,wiedza potem jaka karma dla koni jest najlepsza,czym karmimy kurki, a z czego będzie zadowolona krowa czy świnka.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: Laueo75 » pn gru 21, 2020 11:45 am

A czy polecacie jakiejś dobrej jakości walizki materiałowe? Ja właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego w tym temacie. Co uważacie np. o https://lorenbag.pl/walizki-materialowe ?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: Domis3223 » śr sty 06, 2021 5:40 pm

My na wakacje z dzieckiem jeździmy od wielu lat, a co za tym idzie mamy sprawdzonych wiele miejsc i sposobów spędzania czasu. Naszym dzieciom chyba ze względu na liczne atrakcje podobał się rejs statkiem unityline/pl/oferty jednak jak dla rodzica to trochę męczące zgłasza jeśli lubimy aktywny wypoczynek, ale dla dzieci super przygoda.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: Darka » pn lut 15, 2021 9:26 am

My zazwyczaj jeździmy nad jezioro ;) Wynika to z tego, że cała nasza rodzina, łącznie z dziećmi, bardzo lubi łowić ryby ;) Teraz już powoli przygotowujemy się do nowego wędkarskiego sezonu, kupiliśmy już parę rzeczy ze sklepu corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Odziez_wedkarska_i_akcesoria/17. A Wy do jakich sklepów on-line polecacie nam zajrzeć ;)

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: oczka » pt lut 26, 2021 10:04 pm

Nad polskim morzem jest najbezpieczniej. Nie ma co ryzykować z zagranicznymi wyjazdami. Tutaj blueapart/pl/apartamenty/wladyslawowo sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na stronę, gdzie można zarezerwować sobie różne apartamenty na taki wyjazd. Nie tylko są one komfortowe, ale takie rozwiązanie jest również bezpieczne. Pomyślcie o tym koniecznie.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: gwiazdeczka » pn mar 01, 2021 9:36 pm

Teraz to trzeba byłoby szybko planować wakacje, ponieważ coraz mniej już jest noclegów. Wszyscy w tym roku chyba będą siedzieć w Polsce ze względu na sytuację. Ja przykładowo planuje postawić na Hotel na Kaszubach, jeszcze tam nie byłam. Ale okolica wydaje się być fajna i spokojna.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: kasiunia » wt mar 23, 2021 9:36 pm

W tym roku chcemy wyjechać na wakacje do naszej ulubionej Chorwacji .Dzięki wyjazdowi samochodem będziemy mogli zabrać zdecydowanie większe bagaże niż byśmy lecieli samolotem. To bardzo duży plus. Dzięki temu możemy zabrać ze sobą sprzęt pływający a także wiele innych ważnych rzeczy - w tym apteczkę podróżną. Apteczka jest dość dobrze wyposażona przede wszystkim w środki opatrunkowe i dezynfekujące oraz lek na afty .Nauczeni przykrym doświadczeniem wiemy ,że to ważne.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: fuyu » wt mar 30, 2021 10:32 am

My staramy się w każdym roku odwiedzać i mazuty i morze. Ale w tym chcemy zmian i pewnie wyjedziemy gdzieś w góry. Myślałam o Wiśle i noclegu w tych apartamentach dreamapart/pl/wisla. Super warunki, atrakcyjne ceny, dobry kontakt z wynajmującym. Te apartamenty można nawet kupić, fajna opcja dla kogoś, kto dysponuje większą ilością wolnej gotówki :)

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: kasiunia » śr mar 31, 2021 4:32 pm

Powiem tak, wszędzie gdzie jest jakakolwiek woda. Bardzo lubimy pływać ale i ostatnio wędkowanie nas zafascynowało. Mamy swój sklepik w internecie - fishing-test/pl/ ,gdzie dokonujemy wszelkich zakupów sprzętowych.Razem z mężem i synem wędkarstwo nas pochłonęło.To bardzo fajny i odprężający sport, polecam każdemu, kto ma stresującą pracę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości