Gdzie na wakacje z dzieckiem?

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: kasiunia » pn kwie 05, 2021 8:28 am

Powiem tak, wszędzie gdzie jest jakakolwiek woda. Bardzo lubimy pływać ale i ostatnio wędkowanie nas zafascynowało. Mamy swój sklepik w internecie - fishing-test/pl/ ,gdzie dokonujemy wszelkich zakupów sprzętowych.Razem z mężem i synem wędkarstwo nas pochłonęło.To bardzo fajny i odprężający sport, polecam każdemu, kto ma stresującą pracę.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: charlotte » śr lip 21, 2021 8:59 am

Jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia :) Ja po przeczytaniu tego artykułu okiemobiektywu/pl/2021/04/locarno-wloska-szwajcaria-co-zobaczyc-w.html chcę się wybrać do Szwajcarii z rodziną ;) Jestem bardzo ciekawa Locarno. To będzie nasz pierwszy zagraniczny wyjazd!

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: kasiunia » czw gru 23, 2021 2:26 pm

Dla nas najważniejszą kwestią na letnich wakacjach jest to by w pobliżu była jakaś woda. Właśnie z tego powodu dość często wyjeżdżamy na letnie wakacje do Chorwacji. Nie jest to zbyt długa podróż więc samochód wydaje się optymalnym rozwiązaniem .Dzięki podróży samochodem możemy pozwolić sobie na większe niż zwykle bagaż, wśród których nie może zabraknąć sprzętu pływającego oraz apteczki podróżnej. Zawsze mam coś na ból gardła - bo to dość częsta przypadłość na wakacjach - szczególnie wśród dzieci.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: Cripper » śr sty 19, 2022 2:27 pm

hmm a nie lepiej zamiast z dzieckiem jechać nad morze i się nadal z nim czasem męczyć - to po prostu zapewnić mu kolonie czy obóz, na którym będą jego rówieśnicy? Zobaczcie sami np tutaj: oktours/pl/cat/obozy-krajowe - jakie są ciekawe oferty takich obozów - również są na nich dodatkowe zajęcia, np pintball czy surviwal. A rodzice - na tydzień do SPA czy na zagraniczną wycieczkę:)

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: lilko » pn sty 24, 2022 1:12 pm

Fajny pomysł na wakacje dla dzieciaków to też taki kurs windsurfingu dla dzieci. Można to jakoś połączyć z rodzinnym wyjazdem nad morze. Dzięki kursowi rodzice będą mieli trochę czasu dla siebie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: lusiek » sob mar 26, 2022 5:01 pm

Moim zdaniem bardzo ważne są również odpowiednie akcesoria turystyczne. Sama regularnie robię zakupy w evertrek/pl/ i według mnie oferta tutaj jest najlepsza. Dodatkowo wybór jest duży co jest również wielkim plusem

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: soraja » pn wrz 05, 2022 1:07 pm

Z pewnością musicie pomyśleć poważnie o zakupie akcesoriów na taki wakacyjny wyjazd. Bardzo duży wybór takich akcesoriów można znaleźć na przykład w tym sklepie online: dobrenarty/pl/ . Myślę, że Wam się spodobają.

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: Kuba » pn wrz 26, 2022 5:40 am

Wiele wycieczek zagranicznych jeździ do Oświęcimia, żeby zobaczyć niemiecki obóz zagłady. To ważna karta naszej historii, jednak przy tej okazji niedostrzegane są okoliczne ciekawe miejsca. Dlatego chciałabym zwrócić uwagę na miasto Zator k/Oświęcimia. To nieduże miasto, niecałe 4000 mieszkańców, za to w Zatorze znajduje się bardzo ciekawy park rozrywki Zatorland. To nie tylko świetna zabawa w obszernym Lunaparku czy w Parku linowym, ale też nauka podana w niesamowitej formie. Jurajski Park rozrywki jest pełen dinozaurów, w tym aż 17 rodzin. Z kolei w Parku Mitologii można wyruszyć w rejs śladem greckich bogów i bohaterów gdzie 46 figur przedstawia najważniejsze postaci i przerażające stwory z greckich opowieści. I to jeszcze nie koniec atrakcji w Zatorland.zatorland/pl

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: kasiunia » wt lis 29, 2022 7:47 pm

Wiele zależy od tego w jakim wielu jest dziecko. Zauważyliśmy ,że nasze pociechy dobrze czują się nad polskim morzem. Jednak jod zawarty w powietrzu dobrze im robi. To w kwestii zdrowia , natomiast jeśli chodzi o zabawy dzieci i ich upodobania, rzeczywiście ulubiona zabawa to zabawa w piachu. Co do tych zabaw potrzeba? - myślę ,że zabawki do piachu , takie jak wiaderko , łopatka i grabki załatwią sprawę.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: kasiunia » wt sty 31, 2023 5:52 am

Wiele ciekawych informacji , dziękuję

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości