Jaki rower górski warto kupić?

Eryk996

Jaki rower górski warto kupić?

Post autor: Eryk996 » pt lis 13, 2020 6:55 pm

Jaki rower górski warto kupić? Co prawda za niedługo zaczyna się zima, więc na razie mi się nie przyda, ale na święta może pojawią się fajne promocje i będzie się opłacało wtedy rozejrzeć za jakimś :D

tadeuszhinc

Re: Jaki rower górski warto kupić?

Post autor: tadeuszhinc » pn sty 18, 2021 11:04 pm

Pamiętajcie także, aby na bieżąco badać stan techniczny roweru, gdyż niektóre z części mogą bardzo szybko się zużywać, jeśli często korzystacie ze swojego roweru. Szczególną uwagę powinno się zwracać na klocki hamulcowe rowerowe , które zawsze powinny być w dobrym stanie i zapewniać bezpieczeństwo podczas jazdy. Ważne, aby wybierać takie, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości.

magiczna

Post autor: magiczna » ndz sty 24, 2021 7:47 pm

Typowo jaki to wam nie powiem, bo ja jedynego mojego górala to dostałam na komunię i potem nic, ale prawda jest taka, że wiem, gdzie dostaniecie fajne rowery. To sklep sklepzrowerami.pl/315-Rowery-gorskie . Nie wiem, jaki was interesuje i dla kogo, ale tam macie mnóstwo ofert. Na pewno dobierzecie coś sobie, na pewno.

akacja56

Post autor: akacja56 » czw lut 04, 2021 10:06 pm

Moim zdaniem typowo górski z wygodnym siedziskiem na trasy górskie. Do tego w okresie zimy przyda się na pewno czapka pod kask taka jak tutaj https://www.kolarsgo.pl/kategoria/czapki-pod-kask , ponieważ w okresie zimy i wiosny wczesnej przydadzą się.

Darka

Post autor: Darka » wt mar 02, 2021 4:36 pm

Tak naprawdę rower górski nie będzie zawsze idealnym rozwiązaniem. W dużych miastach zdecydowanie lepiej sprawdzą się rowery elektryczne Gdańsk jest właśnie takim miastem. Dzięki takiemu rowerowi elektrycznemu bez problemu dotrzecie na czas do pracy i nie będziecie musieli stać w korkach. Tak więc pamiętajcie, żeby uzależnić wybór roweru od tego, gdzie zamierzacie się nim poruszać.

ODPOWIEDZ