Noclegi w Krakowie

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Noclegi w Krakowie

Post autor: GrzegorzH5 » pt lis 13, 2020 6:08 pm

Cześć,
szukam komfortowego noclegu w Krakowie. Nie zależy mi na luksusowym hotelu, wystarczy, aby było schludnie i czysto w środku. Fajnie by było też trochę zaoszczędzić, także jeśli znacie jakieś tanie noclegi to piszcie ;)

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Noclegi w Krakowie

Post autor: Zeta » ndz gru 13, 2020 7:58 am

OO i to jest super pomysł z takim wypadek do Krakowa. Tym bardziej, że stamtąd można śmiało sobie wyskoczyć na mały wypad w góry. To też chciałabym także zabrać ze sobą ubrania dostosowane do warunków panujących w górach. A że dostałam tego linka magazyn.ceneo/pl/artykuly/Jak-sie-ubrac-w-gory to tym łatwiej będzie mi zapakować walizkę na taki wyjazd.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Noclegi w Krakowie

Post autor: bajaderka » śr sty 20, 2021 6:25 pm

Kraków,to miejsce wyjątkowe,pełne uroku,tradycji i bogatych atrakcji dla całej rodziny.
Poszukując hotelu eleganckiego,stylowo urządzonego warto zajrzeć do Grand Ascot grandascot/pl/
Hotel,każdego gościa traktuje jak vipa,oferuje apartamenty,pokoje urządzone ze smakiem,komfortowe i wygodne.Posiadają restaurację,w której smacznie zjemy dania kuchni europejskiej,w ich barze zasmakujemy w winach z odległych krain,a przy ich pomocy możemy też zwiedzić miasto.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Noclegi w Krakowie

Post autor: Darka » pt cze 11, 2021 12:21 pm

Jeśli właśnie planujecie jakiś weekendowy lub dłuższy wyjazd do Krakowa, to sądzę, że zainteresują Was informacje na stronie internetowej porady.malopolska/pl. Z bloga tego możecie się dowiedzieć między innymi, co warto zobaczyć na terenie Małopolski i gdzie dokładnie warto się tam wybrać ;)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Noclegi w Krakowie

Post autor: charlotte » ndz lis 28, 2021 10:48 am

Gdybyś szukała porządnej pościeli hotelowej i innych tekstyliów to polecam ten artykuł kopalniawiedzy/pl/horeca-posciel-hotelowa-hotel,34393,1 Jest bardzo pomocny i jestem pewna, że łatwiej będzie ci wybrać pościel. My jakiś czas temu zmienialiśmy pościele i ręczniki oraz szlafroki w całym hotelu. Teraz są dużo lepszej jakości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości