Wędkarstwo

Zeta

Wędkarstwo

Post autor: Zeta » ndz paź 18, 2020 8:10 pm

Cześć. Czy Wasi panowie także są zagorzałymi wędkarzami? Bo wydaje mi się, że mój to już całkowicie na tym punkcie oszalał. Teraz to nawet umawia się z kolegami na takie dłuższe wyjazdy nawet zimowe. Zwłaszcza odkąd odkryli ten sklep liwi/pl/ w którym to mogą zamawiać przynęty zanęty i innego typu robactwa związane z wędkowaniem. Nawet jeśli chodzi o wędkowanie zimowe

Darka

Re: Wędkarstwo

Post autor: Darka » pn paź 26, 2020 10:25 pm

A jakiego sprzętu wędkarskiego najczęściej używacie? Ja widziałam ostatnio całkiem fajne wędziska spinningowe na stronie internetowej sklepwedkarski/pl/pol_m_Wedziska_Spinningowe-48665.html. Jak sądzicie, warto tam zamówić taki sprzęt? Ceny wydają mi się niewygórowane, a Wy jak sądzicie?

czaszka

Re: Wędkarstwo

Post autor: czaszka » pn wrz 27, 2021 6:34 am

Widzę, że dość dobrze trafiłam jeśli chodzi o temat. Bo tak się składa, że zastanawiam się nad prezentem dla wędkarza. Jak się okazuje wcale to takie łatwe zadanie nie jest. Dlatego też w tym celu przeglądam internet bo jednak w nim dużo szybciej coś uda mi się wynaleźć. I tak też między innymi tutaj https://www.corona-fishing.pl/Katalog,p ... owe/20,155 trafiłam na świetne kołowrotki. Także zamówię taki i mam nadzieję, że wędkarzowi spodoba się taki sprzęt.

ODPOWIEDZ