Narty czy snowboard?

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Narty czy snowboard?

Post autor: Linda » śr paź 07, 2020 5:53 pm

Jaką dyscyplinę wybralibyście na początek przygody ze sportem zimowym? Bardzo bym chciała nauczyć się jeździć na snowboardzie, ale narty chyba na początek będą łatwiejsze. Jednak gdy patrzę na dzieciaki jak śmigają na tych pojedynczych deskach, to aż mnie ściska z zazdrości. Muszę jednak na spokojnie podjąć decyzję i jeszcze raz przeczytać te wskazówki poza-domem/pl/narty-czy-snowboard . Może Wam również się przydadzą?

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Marzena21 » wt lis 17, 2020 5:16 pm

Jeśli intryguje Ciebie ten problem to obowiązkowo zobacz ten artykuł. W moim odczuciu odnajdziesz tutaj najistotniejsze zagwozdki. Przekonaj się sam - szklarska poręba narty .

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: oczka » pn sty 18, 2021 11:52 pm

Pomyślcie o tym, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wbrew pozorom na stoku może się naprawdę wiele zdarzyć. Nie chodzi tylko o upadek, ale również nigdy nie możemy przewidzieć jakie umiejętności posiadają inne osoby będące na stoku. Właśnie dlatego warto zerknąć sobie tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Poc-523.html i zaopatrzyć się w odpowiedni kask.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: lusiek » wt lis 02, 2021 1:33 pm

Ja raczej narty i w tym roku po raz pierwszy kupuję swój sprzęt. Muszę sprawdzić, co dokładnie będzie mi potrzebne, ale na pewno muszę postawić na buty narciarskie, o których właśnie czytam sobie na stronie zdrowy-styl-zycia/pl/jak-wybrac-buty-narciarskie/ . Bardzo fajne informacje tam znajdziecie.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: marcysiaz » śr sty 18, 2023 12:23 pm

Niezależnie czy to narty czy snowboard ważne aby mieć odpowiedni ubiór i sprzęt. Porządna kurtka posłuży nam kilka sezonów więc warto w taką zainwestować :) Zwłaszcza w czasie promocji https://pepegi.eu/kurtki-roxy :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość