Tani nocleg w Poznaniu

Awatar użytkownika
stanil09

Tani nocleg w Poznaniu

Post autor: stanil09 » pn paź 05, 2020 3:17 am

Zna ktoś z was jakiś tani hotel w Poznaniu? Zastanawiam się nad wyjazdem do tego miasta i szukam czegoś naprawdę sprawdzonego. Moja siostra poleciła mi wczoraj ten link https://www.hoteltraffic.pl/ . Z tego co widzę to ich pokoje prezentują się naprawdę dobrze. Myślicie, że warto skorzystać z ich oferty? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

czaszka

Re: Tani nocleg w Poznaniu

Post autor: czaszka » śr lis 11, 2020 9:32 am

Tak konkretnie to ja nie znam noclegów. Ale wiem jedno, że w takim przypadku warto jest zainspirować się poszukiwaniami przez internet, bo jednak w sieci można bardzo szybko coś dobrego znaleźć. Ja tam spróbowałam i dzięki temu znalazłam tę stronę https://www.baltichome.pl/swinoujscie/pokoje z pomocą której udało mi się znaleźć bardzo komfortowe pokoje i to nie byle gdzie tylko w Świnoujściu.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 » śr sty 27, 2021 11:43 am

Jeśli szukasz fajnego miejsca do wypoczynku, to mogę polecić Hotel Sułkowski w okolicy Poznania, jest to bardzo fajne miejsce do wypoczynku z dziećmi za miastem, i poszukania chwili wytchnienia, od codzienności. W hotelu możesz skorzystać z różnych zabaw dla dzieci, strefy SPA oraz bardzo dobrego wyżywienia.

daga

Post autor: daga » pt lut 12, 2021 11:09 am

A wiesz co? Myślę, że powinieneś sprawdzić takie noclegi w Poznaniu na stronie e-turysta.pl. Z tego co wiem, to ona jest dość młoda, ale ma ogólnie sporo ofert. Ludzie wystawiają swoje pensjonaty, a Ty się z nimi kontaktujesz. Wydaje mi się to dobrym pomysłem, zwłaszcza że można obciąć prowizję. Moim zdaniem to całkiem dużo, a Ty jak uważasz?

ODPOWIEDZ