Kamperem na wakacje

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 471
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Kamperem na wakacje

Post autor: Laueo75 » sob cze 25, 2022 11:04 am

Czy ktoś z was kiedykolwiek wynajmował kampery na wakacje ? Wiecie na jaką firmę na Śląsku warto się zdecydować? Mój znajomy polecił mi wczoraj tą stronę. Muszę powiedzieć, że mają oni naprawdę niezłą flotę pojazdów. Warto więc coś u nich wypożyczyć? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

kasiunia
Posty: 326
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Kamperem na wakacje

Post autor: kasiunia » ndz sty 01, 2023 7:54 am

Kamperem na wakacje? Czemu nie, trzeba jednak się do takiego wyjazdy dobrze przygotować.Nie tylko chodzi o rzeczy oczywiste przy takim wyjeździe, a związane z kamperem. Chodzi także o odzież na taki wyjazd. Takie spodnie damskie - https://dstreet.pl/Spodnie-damskie-wosk ... Y1317.html z pewnością mi się przydadzą.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Kamperem na wakacje

Post autor: lusiek » pt maja 12, 2023 11:30 am

To świetny pomysł na wakacje i spędzenie wspólnie czasu. Warto zaplanować też na takie wakacje jakieś atrakcje. Być może czarter jachtu wyda wam się odpowiednią atrakcją. Mnie zainteresowała oferta dostępna pod adresem: https://www.sailor.pl/ . A Wy co o niej myślicie?

kasiunia
Posty: 326
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Kamperem na wakacje

Post autor: kasiunia » pt cze 23, 2023 5:55 am

Jak ju z niejednokrotnie wspomniałam do każdego wyjazdu należy się właściwie przygotować, także do wyjazdu kamperem. Bez względu na to gdzie pojedziemy możemy spodziewać się różnych warunków pogodowych. Czasami przyda się cieplejszy sweterek oraz jakieś fajne skarpety damskie .W kamperze raczej na brak miejsca nie będziemy narzekać , więc nie powinniśmy mieć problemów z zabranie cieplejszych rzeczy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość