Ulubione jedzenie

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Ulubione jedzenie

Post autor: Lenka » czw gru 23, 2021 10:15 pm

Co lubcie jeść? Jaką kuchnię preferujecie? Ja chyba jestem tradycjonalistką bo najbardziej jednak polskie smaki do mnie przemawiają.. Zawsze gdy szukam restauracji to zależy mi aby zjeść właśnie coś tradycyjnego. Jedną z moich ulubionych restauracji jest U Wieniawy w Warszawie - tam można zjeść prawdziwą polską oficerską kuchnię co bardzo mi się podoba.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: olanos » pt lut 18, 2022 2:34 pm

Od jakiegoś czasu mocno zainteresowałam się z mężem wędzeniem i potrawami wędzonymi. W tym celu zdecydowaliśmy się na kupienie odpowiednich akcesoriów i sprzętów do tego na koler/pl/kategoria-produktu/akcesoria/wedzenie/wedzarki/ :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: lusiek » pt mar 18, 2022 1:07 am

Zdrowy styl życia tak mocno mnie interesuje, że postanowiłam przejść na biznes z nim związany. Myślę, że fajną propozycją może być sklep ze zdrową żywnością. Na pewno trzeba postawić na odpowiednie wyposażenie i takiego można szukać w ofercie jamp/com/pl/oferta/meble-warzywne/ . Mają tam meble warzywne, które na pewno będą dla Was bardzo przydatne.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: charlotte » śr kwie 20, 2022 8:41 am

Ja uwielbiam swojskie wyroby z smakidolinyzielawy/pl/ Odkryłam je niedawno i przepadłam! Zamawiałam nawet ich wędliny na święta i wszyscy goście się zachwycali! Dostarczają zamówienia do wszystkich miejsc w Polsce. Wyroby są bardzo dobrze zapakowane i świeże.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: tadeuszhinc » pn cze 27, 2022 10:32 am

Myślę, że ulubione jedzenie powinno być zdrowe, pochodzić ze sprawdzonych miejsc, w których do produkcji nie używa się ulepszaczy smaku. Na pewno soki z kiszonych warzyw powinniśmy pić często i zachęcać dzieci, aby również je spożywały jak najchętniej. W trakcie procesu kiszenia, cukry zawarte w warzywach ulegają przekształceniu w kwas mlekowy. Związek ten posiada wyjątkowe walory prozdrowotne, a produkt zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: gwiazdeczka » pt lip 01, 2022 10:28 am

Ulubione jedzenie? Oczywiście, że naturalne i swojskie. Chociażby teraz planuję wybrać się do gospodarstwa koza kaszubska , bo tam można znaleźć naturalnie robione, według starodawnej receptury sery. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można wrócić do tradycyjnych smaków, które kiedyś bardzo cieszyły..

mirabela
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:59 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: mirabela » śr wrz 14, 2022 11:46 am

U nas w rodzinie nie wyobrażamy sobie dobrego jedzenia bez wyśmienitych wędlin. Dlatego jakiś czas sprawdzałam wyroby różnych producentów. Najlepszy okazały się Zakłady Mięsne Karol. Ich receptura jest naprawdę wyjątkowa, a produkty smaczne i niezwykle pachnące.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Ulubione jedzenie

Post autor: lusiek » pn maja 29, 2023 11:06 am

Sporo osób dzisiaj gotuje tylko i wyłącznie w domu, bo mamy różne potrzeby i organizmy. Będziemy jeść zdrowo gotując w domu dla siebie i rodziny. Także sprawdzałam szklanka cukru pudru ile to gram, bo przyrządzając desery na pewno warto o tym wiedzieć. Opłaca się to sprawdzić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość