Jaki rower górski warto kupić?

pogodynka

Re: Jaki rower górski warto kupić?

Post autor: pogodynka » śr mar 16, 2022 1:31 pm

"To prawda,oprócz dobrej jakości roweru,warto też zająć się dobraniem do niego wszelkich akcesoriów i udać się do sklepu z odzieżą termoaktywną,która pozwoli nam jeździć na rowerze przez cały rok i czuć się komfortowo.

Odwiedzając sklep Brubeck,mamy pewność,że dobierzemy sobie odzież kolorową,modną i funkcjonalną.Powinni go odwiedzić nie tylko zapaleni rowerzyści,ale też ci co kochają bieganie brubeck/pl/kategoria-produktu/aktywnosc/bieganie-aktywnosc/majtki-i-bokserki-bieganie-aktywnosc/

piesze wyprawy,sporty zimowe.
"

lusiek

Post autor: lusiek » ndz mar 20, 2022 3:34 pm

Świetne rowery i sporo ich do wyboru znajdziesz na stronie pgbikes/pl/25-rowery-gorskie . W zeszłym roku przed jesienią kupowałam tutaj rower dla siebie, bardzo dobrze doradzili mi model i rozamiar (pasuje idealnie), a do tego rower przyszedł praktycznie złożony! Wystarczyło dokręcić pedały i kierownicę.

gwiazdeczka

Post autor: gwiazdeczka » sob mar 26, 2022 11:45 am

Fajny temat, ja też jestem zapaloną rowerzystka. Tylko teraz nie wiem, czy to dobry plan, żeby zdecydować się na odpowiednie wyposażenie i na rower w tak trudnych czasach. Co prawda rower turystyczny niejeden oglądałam, ale co wy na to? Kupować , nie kupować?

spoko

Post autor: spoko » czw lip 07, 2022 11:39 am

Ja się nad tym też sporo zastanawiałam, ale jeśli mam być szczera, to są one niestety, ale dość drogie, dlatego dla mnie najlepszym pomysłem będzie odpowiednia renowacja roweru . Wiem, że nie jest to może to samo, ba, nawet na pewno nie jest, ale moim zdaniem warto spróbować.

mopsik

Post autor: mopsik » śr sie 17, 2022 2:44 pm

Jeśli jeździsz na dworze to pamiętaj także o tym, aby odpowiednio się ubrać na rower. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą na przykład dodatki takie jak sakwa na rower: dobrerowery/pl/sport-arsenal-art-501-1-sakwa-rowerowa-pod-siodlo . Polecam rozejrzeć się w ofercie tego sklepu internetowego.

charlotte

Post autor: charlotte » śr sie 17, 2022 8:37 pm

Porzadny rower, który sprawdzi się w każdym terenie znajdziesz tutaj traperek/pl/kross-hexagon-6-0 Na pewno będziesz zadowolony z niego szczególnie jeśli planujesz dłuższe trasy. Ja rozważam zakup tego roweru, bo mam dosyć jeżdżenia miejskim rowerem. Zdecydowanie już mi nie wystarcza. Robię coraz dłuższe tarsy i potrzebuję czegoś lepszego.

lela1

Post autor: lela1 » pt paź 21, 2022 11:22 am

Ja polecam rzucić okiem na ofertę sklepu online GreenBike. Można tam znaleźć na przykład takie rowery Specialized: greenbike/pl/specialized-m-27.html . Wybór jest bardzo duży. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

ODPOWIEDZ