problemy rodzinne

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

problemy rodzinne

Post autor: Lenka » wt sie 24, 2021 8:09 pm

Problemy zdarzają się w każdej rodzinie jednak czasem wymagana jest pomoc specjalistów. W przypadku uzależnień od alkoholu niestety najskuteczniejszym sposobem jest ośrodek terapii i pomoc specjalistyczna terapeutów. Pomoc wśród bliskich jest ważna jednak samemu trudno wydostać się ze szpon nałogu. Jeżeli wy lub wasi bliscy borykacie się z problemem uzależnienia to pomoc znajdziecie w Ośrodku Forest.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: mopsik » śr paź 27, 2021 2:43 pm

Z pewnością taką pomoc otrzymasz w Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: psycholog-ms/pl/ . Pracują tam świetni specjaliści. Warto się z nimi skontaktować - można także online.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: charlotte » sob paź 30, 2021 12:31 pm

Myślę, że terapia u psychologa np. tutaj centrum-terapii/pl/ może pomóc. W Centrum Terapii Promitis znajdziesz kompleksową pomoc dla dzieci i dorosłych. Ja jestem zdania, że problemy rodzinne mocno wpływaja na psychikę i później utrudniają życie. Warto wszystko przepracowac.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: Linda » pn paź 17, 2022 6:08 pm

Problemy rodzinne wynikają z wielu różnych czynników. Gdy zdarza się, że chodzi o uzależnienie bliskiej osoby to pozostaje nam wybór właściwej placówki leczniczej. Oczywiście nie jest łatwo wybrać odpowiednią. Dlatego został stworzony specjalny ranking porównawczy osrodkiterapii/pl/ .

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: kasiunia » śr paź 19, 2022 6:30 am

Różne mamy problemy w domu i rodzinie .Mogą one tez być natury zdrowotnej. Najlepiej udać się do lekarza ... ale nie zawsze. Jeśli macie czym zaradzić i wiecie jak to zrobić dacie sami pokonać określone dolegliwości .Czy znacie olejek cbd 5% - cbdgreen/pl/ .Jeśli nie to najwyższy czas go poznać i się z nim zaprzyjaźnić. Udowodniono bowiem jego wpływ na nasz zdrowie w tym bezsenność, wspomaganie trawienia i niwelowanie skutków depresji.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: Benita » wt paź 25, 2022 3:55 pm

Problemy rodzinne mogą mieć różne przyczyny. Jedną z takich najczęstszych w obecnych czasach jest uzależnienie kogoś bliskiego. Mamy w rodzinie taką osobę i całe szczęście zgodziła się na leczenie w ośrodku Kryształowy Płomyk. To bardzo dobra placówka lecznicza.

mirabela
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:59 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: mirabela » ndz paź 30, 2022 1:20 pm

Problemy rodzinne wynikają z wielu różnych sytuacji. Z każdej z nich z pewnością jest jakieś wyjście. Na przykład u nas w domu jest alkoholik. Trzeba namówić go do leczenia ale sprawia pewne opory. Może jednak w końcu się uda wysłać go do ośrodka terapii Niwa. To doskonałe miejsce dla takich osób.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: kasiunia » wt lis 01, 2022 12:29 pm

Różne mamy problemy w domu i rodzinie .Mogą one tez być natury zdrowotnej. Najlepiej udać się do lekarza ... ale nie zawsze. Jeśli macie czym zaradzić i wiecie jak to zrobić dacie sami pokonać określone dolegliwości .Czy znacie olejek cbd 5% - https://cbdgreen.pl/ .Jeśli nie to najwyższy czas go poznać i się z nim zaprzyjaźnić. Udowodniono bowiem jego wpływ na nasz zdrowie w tym bezsenność, wspomaganie trawienia i niwelowanie skutków depresji.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: lusiek » pn sty 30, 2023 5:10 pm

Z pewnością nie należy lekceważyć jakichkolwiek problemów, które przypominają depresję i sprawiają, że nie do końca chce nam się funkcjonować. Czasami również potrzebujemy terapii z innych powodów i warto zgłosić się do specjalistów. Ja mogę z czystym sumieniem polecić wam ten ośrodek https://sensusmed.pl/oferta/psychoterap ... olecznych/

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: problemy rodzinne

Post autor: kasiunia » wt mar 14, 2023 1:39 pm

Problemy w rodzinie często dotyczą zdrowia.Dobrze więc mieć na wyposażeniu apteczkę domową.Myślę też ,że w prawie każdym domu takowa apteczka się znajduje. Wyposażenie takiej apteczki to przede wszystkim środki dezynfekujące i opatrunkowe, jednak są w niej i inne medykamenty. Powinniśmy mieć także minimalną wiedzę medyczna na różne inne tematy np. jak walczyć z katarem u dzieci ... a sposobów jest całkiem sporo.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości