Pokonać słodycz

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Pokonać słodycz

Post autor: daga » wt maja 19, 2020 3:29 pm

No dobra, nie ma co powiedzieć, nasze zdrowie przede wszystkim opiera się na tym, co jemy i co odziedziczyliśmy od rodziców. I o ile na to pierwsze mamy wpływ, to na drugie już nie. No, a wiem, że w diecie słodycze są sporym problemem wielu z nas. Dlatego zostawiam namiar tutaj dbam-o-siebie/pl/jak-odstawic-slodycze na to, jak się od nich odzwyczaić.

Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:11 pm

Re: Pokonać słodycz

Post autor: kasienka » śr maja 20, 2020 1:01 am

Dajcie znać co jeszcze wiecie na ten temat. Będę bardzo wdzięczny.
Drobna uwaga. Na pewno umrzecie.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Pokonać słodycz

Post autor: Darka » czw lip 23, 2020 10:29 am

Moim zdaniem najlepiej po prostu znaleźć ich zdrowszy zamiennik. Ja na przykład, kiedy mam ochotę na coś słodkiego, sięgam po suszone daktyle, takie jak na stronie internetowej jawo2008/pl/88-daktyle-suszone. U mnie ta metoda sprawdza się świetnie ;)

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Pokonać słodycz

Post autor: Lenka » pn lut 08, 2021 3:59 pm

Mi udało się trochę odejść od słodyczy i zamienić je na nieco zdrowsze bakalie :) Bardzo lubię suszone owoce, nasiona a także orzechy. Mają wiele wartości odżywczych oraz właściwości zdrowotnych. Super oferty możecie znaleźć na stronie ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Mieszanka_studencka.htm

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Pokonać słodycz

Post autor: charlotte » śr lut 24, 2021 9:00 pm

Wszystko jest dla ludzi. Odrobina słodyczy raz na jakiś czas jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ja pozwalam sobie raz w miesiącu na coś słodkiego. Zazwyczaj wybieram ekskluzywne słodycze i czekolady z czekolateria/pl/ Są pyszne i warto złamać dla nich zasady i zjeść słodkie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości