Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: olanos » pt sie 06, 2021 10:29 am

Cześć. Jeśli szukacie odpowiednich produktów do wyprawki dla swojej maluszka to na mustela/pl/ możecie zapoznać się ze wszystkimi kosmetykami od Musteli, które będą idealne zarówno dla niemowlaka, jak i kobiet w ciąży.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: Zeta » pt sie 06, 2021 12:39 pm

Kosmetyki dla dziecka oczywiście bardzo ważna sprawa. Dlatego też szukamy jak najlepszych jakościowo takich kosmetyków gdyż jednak skóra maluszka jest bardzo delikatna i wrażliwa. I tak jak szukałam takich kosmetyków to znalazłam tę stronę tulisie/pl/smoczek-bibs ze smoczkami. I tak zaczęłam się zastanawiać nad tym czy może kupić kilka takich smoczków czy też lepiej nie przyzwyczajać do smoczka dziecka?

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: soraja » pt lis 19, 2021 12:28 pm

Jeśli chodzi o żywienie malucha to można przetestować właśnie jednoskładnikowe słoiczki HiPP dla dzieci powyżej czwartego miesiąca życia. Są stuprocentowo owocowe/warzywne, ekologiczne, bez dodatku cukru. Uważam, że warto od początku rozszerzać dietę malucha.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: lusiek » śr gru 22, 2021 5:22 pm

Myślę, że kosmetyki nie są tak ważne jak wybór wózka - w końcu w czasie dzieciństwa będziesz je kupować setki razy. Co do wózka, polecam Ci ten który sama mam i używam od ponad dwóch lat - EasyGo optimo air.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: lela1 » śr sty 12, 2022 2:04 pm

Pomyśl także o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: charlotte » ndz sty 23, 2022 10:11 pm

Moim zdaniem godne uwagi sa wózki marki Cavoe - cavoe.eu/ My mamy od nich model Axo - wózek terenowy. Sprawdza się doskonale i pięknie wygląda. Dziecko ma w tym wózku sporo miejsca, jest lekki i posiada amortyzatory oraz duże koła. Dzięki temu bardzo dobrze prowadzi sie go w każdym terenie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: lusiek » wt mar 08, 2022 1:32 am

Mleka modyfikowane mają obecnie bardzo dobry skład i bez wyrzutów sumienia podałabym swojemu dziecku jeśli karmienie piersią nie byłoby możliwe. Na tej stronie można zobaczyć jakie ma mleko modyfikowane drmax/pl/bebilon-comfort-1-mleko-poczatkowe-dla-niemowlat-od-urodzenia-400-g-100000603 . Myślę, że jedna z lepszych propozycji obecnie jeśli szukacie najlepszego mleka dla Waszej pociechy.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: gwiazdeczka » sob mar 26, 2022 12:21 pm

Tak, wybierając wyprawkę dla dziecka, faktycznie o wszystkim trzeba pomyśleć... Ja przykładowo teraz jeszcze w końcowym etapie postanowiłam, że zakupię sobie tutaj mojswiatdziecka/pl/lezaczki-i-hustawki-dla-niemowlat huśtawkę dla niemowląt. Uważam, że jest to super sprawa i każda mam dla swojego dziecka powinna ją kupić.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: selena89 » pn kwie 11, 2022 8:57 am

Jeśli chodzi o takie kosmetyki dla maluszków to ja mogę zaproponować ten olejek manada/pl/olejki-do-masazu/mustela-olejek-do-masazu-100-ml . Olejek Mustela zawiera olej z awokado i składa się w 99% naturalnych składników. Nawilża, chroni, szybko się wchłania. Jest bardzo delikatny i stosowany także w pielęgnacji noworodków.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - kosmetyki

Post autor: mopsik » wt sie 09, 2022 12:09 pm

Pomyśl o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości