Zakupy odzieżowe

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: marcysiaz » ndz maja 02, 2021 10:34 pm

Często chętnie czytam różne nowinki i porady modowe na taniamoda/com/pl/, bo mogę znaleźć ciekawe artykuły i ciekawostki ze świata mody :) Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś się interesuje modą.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: charlotte » pt cze 25, 2021 6:19 pm

Tylko i wyłącznie sklepy online! Uwielbiam w nich kupować. Tutaj txm/pl/chlopiec/odziez/zestawy znalazłam dzisiaj świetne ciuchy dla dzieciaków i już planuję zakupy na lato i nowy rok szkolny. Trzeba wymienić im całą garderobe.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: pyszka » pt wrz 10, 2021 4:07 pm

Według mnie stale modne są trampki. To bardzo wygodne buty, pasujące do wielu stylizacji. Kilka razy juz widziałam je w połączeniu z ciuchami o którym nigdy bym nie pomyślała. nawet tutaj mybaze/com/pl/kobieta/poradnik/historia-trampek-converse-ponadczasowe-i-zawsze-modne/ widziałam kilka fajnych propozycji.

mirabela
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:59 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: mirabela » ndz paź 17, 2021 5:53 pm

Teraz zrobiło się bardzo chłodno i faktycznie trzeba zrobić jakieś zakupy odzieżowe na zimę. Zastanawiam się, czy skorzystać z portalu net-pocket, bo kupując tam można dostać zwrot pieniędzy nawet do 20%. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: Axel44 » ndz paź 24, 2021 11:10 pm

Polecam zaglądać do oferty tego sklepu internetowego https://comwear.pl/akcesoria/szaliki-i-rekawiczki.html . Mają tam stale aktualizowany asortyment, dzięki czemu macie pewność, że Wasz zakupiony towar jest dostępny. Poza tym wybór w ich sklepie jest dosłownie ogromny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zdecydowanie polecam to rozwiązanie.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: charlotte » pn lis 22, 2021 10:11 pm

Porządne, skórzane kosmetyczki męskie, portfele, paski itd. bez problemu zamówisz tutaj pewienpan/pl/pol_m_Galanteria_Kosmetyczki-meskie-319.html Ja jestem zdania, że każdy mężczyzna powinien dbac o takie drobiazgi. Mój mąż lubi skórzane akcesoria, są solidne i zawsze ładnie się prezentują.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: Eryk996 » śr lis 24, 2021 11:48 am

Zakupy odzieżowe robię zazwyczaj online. Wybieram tylko sprawdzone sklepy, jednym z nich jest dla mnie pepegi.eu/pl/producers/helly-hansen-1538574528.html. Ufam im, ponieważ już kilkukrotnie robiłam zamówienie i zawsze było wszystko w porządku. Polecam szczególnie jeansy, które są bardzo wygodne i podkreślają sylwetkę.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: lusiek » sob sty 01, 2022 1:43 pm

Decydując się na zakupy odzieżowe, polecam zajrzeć na stronę: messimo/pl/bluzy-meskie-z-kapturem . Dostępne tutaj bluzy męskie z kapturem to tylko część naprawdę szerokiej oferty sklepu z markowymi ubraniami. Wszystkie są w kusząco niskich cenach.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: marcysiaz » śr sty 05, 2022 11:24 am

Kompletując cieplejsze ubrania na jesień korzystałam z porad na blogu parine/pl/blogs/blog/jak-sie-ubrac-w-chlodne-dni-propozycje-na-jesien. Zaopatrzyłam się przede wszystkim w ciepłe swetry, bo zawsze jest mi bardzo zimno. Uważam, że takie wpisy są bardzo przydatne :)

soraja
Posty: 161
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Zakupy odzieżowe

Post autor: soraja » śr sty 19, 2022 2:49 pm

Na pewno warto mieć w swojej szafie ubrania sportowe. Są one przede wszystkim bardzo wygodne - ale również modne w obecnych czasach. Ja bardzo lubię ubrania sportowe dlatego spodobały mi się takie bluzy: desportivo/pl/pl/c/Bluzy/90 . Chyba sobie zamówię.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości