Piękne i zdrowe włosy

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: lusiek » sob lip 31, 2021 10:39 pm

Na początek polecam Ci przeczytać artykuł ze strony: ducray/com/pl-pl/czym-jest-lysienie . Uświadomi Ciebie czym jest łysienie i jak mu zapobiegać. Warto zwrócić też uwagę na dermokosmetyki tej firmy - są skuteczne i w dobrych cenach, więc warto zacząć je stosować.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: Axel44 » ndz sie 29, 2021 10:51 am

Dbanie o swoje włosy jest naprawdę istotne, ale niektórzy zapominają o odpowiednej pielęgnacji zarostu. Ja osobiście przykładam do tego dużą uwagę, dlatego zamówiłem sobie specjalną szczotkę do brody ze sklepu https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... brody.html - dużo łatwiej jest ją ułożyć i o nią zadbać.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: soraja » pt lis 19, 2021 12:20 pm

A co z koloryzacją włosów? Jakich kosmetyków używacie do koloryzacji? Widziałam tutaj kosmetyki takie jak kasztan farba do włosów: lavandin/pl/pl/products/loreal-preference-farba-do-wlosow-m2-5-25-mrozny-braz-10668.html . Myślę, że warto byłoby je wypróbować.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: czaszka » pn gru 06, 2021 1:28 pm

O takich włosach to na pewno większość z nas marzy lecz niestety z różnych przyczyn nie każda z nas takie włosy może mieć. Dlatego też bardzo często szukamy jakiś innych fryzur dzięki którym poczujemy się znacznie lepiej i pewniej siebie. I tak też szperając w internecie znalazłam tego linka stylowymag/pl/trwala-ondulacja-czy-to-bezpieczny-zabieg-sprawdz-zanim-podejmiesz-decyzje-42918 z którego dowiedziałam się nieco więcej na temat trwałej ondulacji.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: charlotte » pt kwie 29, 2022 9:17 pm

Czasami jedynym sposobem, żeby mieć piękne, zdrowe włosy jest ich przeszczep - medestetic/com/pl/przeszczep-wlosow-fue/ U mnie akurat pomogła zmiana diety i odpowiednia suplementacja, ale znajoma poddała się przeszczepowi, bo włosy miała bardzo słabe i wypadały jej garściami. Teraz ma przepiękne włosy.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: selena89 » pn maja 02, 2022 10:03 am

Dobre kosmetyki + regularna pielęgnacja. To droga do pięknych i zdrowych włosów. Moim zdaniem warto postawić na markowe produkty do pielęgnacji włosów. Na przykład Milk Shake ma takie w ofercie. Są bezpiecznie dla włosów i skóry głowy, a do tego skuteczne. W sklepach jak np. tu bellita/pl/milk-shake jest spory wybór i z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: kasiunia » śr maja 11, 2022 6:02 am

Przecież wszystkie chcemy ładnie i atrakcyjnie wyglądać. Doczepy włosów to jedna z wielu możliwości wspomagania urody. Coraz więcej pań korzysta ze sztucznych paznokci a ostatnio także ze sztucznych rzęs. Sama nie tak dawno po raz pierwszy zaaplikowałam sobie sztuczne rzęsy - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-na-pasku/ardell-natural-sztuczne-rzesy-na-pasku-106-black ,nie przypuszczałam ,że wyraz twarzy i przede wszystkim oczu tak mocno się zmieni. Bardzo polecam dziewczynom, chcących coś zmienić w swoim wyglądzie.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: gwiazdeczka » pt lip 22, 2022 2:37 pm

Tutaj remy-hair/pl za to możecie kupić sobie dopinki włosów i to z naturalnych kęp. Znajdziecie tam kosmyki włosów w najróżniejszych kolorach oraz długościach, także możecie dopasować odpowiednie do swoich potrzeb etc. A takie dopinki to fajna sprawa, bo w jedną chwilę można zmienić swój wizerunek.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości