Catering dietetyczny

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Catering dietetyczny

Post autor: Mira » pn lip 05, 2021 1:24 am

Nudzą mi się pospolite posiłki w większości ofert cateringu pudełkowego, szukam czegoś nowego, ciekawego, co by mnie motywowało do trzymania diety.

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Kuba » pn lip 05, 2021 2:06 am

Doskonale Cię rozumiem, że chcesz mieć w diecie coś nowego, nie tylko smacznego, ale też zdrowego i ciekawego. Cateringów dietetycznych jest tyle, że możesz stawiać wyższe wymagania i w końcu znajdziesz. Jak znalazłam Love Catering gdzie mają najciekawsze diety takie jak dieta na której schudła Adele.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: charlotte » czw lis 25, 2021 10:26 pm

Moim zdaniem dieta pudełkowa to idealnie rozwiązanie dla każdego kto chce schudnąć, przybrać na masie lub po prostu ogarnąć swoje posiłki w ciagu dnia. My z męzem zamawiamy pudełka z tajm/pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dania sa smaczne i odpowiednio zbilansowane. Ja mam dietę wege+ryba a mąż keto.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: selena89 » wt sty 25, 2022 7:15 pm

Catering dietetyczny nie musi być nudny. Musisz tylko znaleźć firmę, która ma ciekawe diety w ofercie i dba o jakość dostarczanych posiłków. Rzuć okiem na Fit-Body. U nich dostępna jest na przykład dieta wegetariańska pudełkowa. Popatrz fit-body/com/pl/dieta/plan-wege/ - plan wege, ale mega ciekawy. Wiem, że dostarczają w niemal całym kraju i myślę, że znajdziesz u nich coś dla siebie.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: tadeuszhinc » pt lut 18, 2022 2:54 pm

Korzystanie z cateringu dietetycznego jest świetnym zaoszczędzeniem czasu na zakupy oraz gotowanie. W dodatku macie pewność, że jecie zdrowe i pełnowartościowe posiłki, na które często zwyczajnie brakuje czasu. Na stronie bedietcatering/pl/olsztyn/ możecie poznać szczegóły, rodzaje diet oraz dostępne kaloryczności. Każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością będzie bardzo zadowolony.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: selena89 » ndz lip 31, 2022 10:55 am

Rzuć też okiem tu hellodieta/pl/ . Hello Dieta to catering dietetyczny na naprawdę wysokim poziomie. Różne diety mają do wyboru. Można dobrać coś do własnych potrzeb lub skonsultować się za darmo z ich dietetykiem. Posiłki smaczne i zdrowe. Przygotowywane ze składników najwyższej jakości, przez profesjonalnych kucharzy. 5 posiłków, na czas dostarczanych do domu.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: gwiazdeczka » czw wrz 29, 2022 7:06 pm

Z całą pewnością warto tutaj postawić na dietę pudełkową, bo jest wyjątkowa - smaczna, odpowiednio dostosowana kalorycznie i wartościowo. Ja przykładowo sama teraz zwróciłam uwagę na ofertę fitkalorie/pl/ , która też mi się wydaje bardzo korzystna i planuję z niej korzystać, przynajmniej tak na próbę.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: lusiek » czw gru 15, 2022 1:46 pm

Ja korzystałam z cateringu ale jednak taniej mi jest samemu sobie przygotowywać smaczne i zdrowe dania. Tutaj https://gerlach.pl/przepis-na-kremowe-r ... borowikami macie fajny przepis na risotto z borowikami, smakuje nieziemsko!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości