Dentysta

deborah
Posty: 520
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Dentysta

Post autor: deborah » czw maja 13, 2021 10:12 am

Dentysta Kraków - jakiego możecie mi polecić? Muszę wyrwać ósemki, zależy mi więc na doświadczonym stomatologu, który poradzi sobie z ich kłopotliwym ułożeniem.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Dentysta

Post autor: xena07 » wt lip 13, 2021 7:01 pm

Ja bym nie ograniczała swoich poszukiwań do jednego miasta. Czasami lepiej podjechać i mieć pewność, że zabieg będzie dobrze wykonany. Może zainteresują Cię licówki, które wykonuje dr Michał Rotsztejn z licowki-porcelanowe/pl/ . To dobry sposób na białe i proste zęby. Zabieg ma atrakcyjną cenę, a pierwsza wizyta jest gratis. Na licówki jest rok gwarancji.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Dentysta

Post autor: fuyu » czw wrz 30, 2021 9:18 am

Ja mogę dać Wam namiar na świetną klinikę w Grudziądzu to maszewski/com/. Chodzimy tu całą rodziną, nawet moje kilkuletnie dzieci nie mają problemu z tym by usiąść na fotelu :) a to wszystko zasługa sympatycznej atmosfery i rewelacyjnego podejścia do pacjenta :) na plus rozsądne ceny i fakt, ze leczenie jest zupełnie bezbolesne :)

soraja
Posty: 161
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Dentysta

Post autor: soraja » czw lis 04, 2021 1:35 pm

Koniecznie porozmawiaj na ten temat z dentystą. On doradzi Tobie odpowiednie rozwiązanie. Myślę, że odpowiednim wyborem będzie wybielanie zębów łódź: dentalpropolska/pl/leczenie/higiena-profilaktyka.html . Polecam bezpośredni kontakt.

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Dentysta

Post autor: pogodynka » wt lis 16, 2021 4:22 pm

Każdy, kto ma tylko możliwość skorzystania z usług Centrum Medycznego Danea danea/pl/ powinien zrobić to bez wahania.To w nim znajdziecie dentystów doświadczonych,zaangażowanych,pełnych empatii.Wizyty nie są ustalane z dużym wyprzedzeniem,można więc szybko uzyskać fachową pomoc.Pracują na wysokiej klasy sprzęcie,co sprawia,że leczenie jest bezbolesne i skuteczne.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Dentysta

Post autor: Linda » wt gru 07, 2021 5:59 pm

Cieszę się, ze sama już nie mam problemów z ubytkami w zębach. Teraz to mogę pomyśleć o jakimś skutecznym ich wybielaniu. Na przykład produktami z tej strony cocoglam/pl/ . Znajoma jest zachwycona efektem i działaniem. I faktycznie ma rację, bo uśmiech ma całkowicie teraz odmieniony.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dentysta

Post autor: lusiek » pt maja 12, 2023 10:48 am

Zęby wyleczone, a moim największym kompleksem jest to, że są krzywe. Zaczęłam już rozglądać się za miejscem, w którym mogłabym to naprawić i obiecująco zapowiada się gabinet oferujący się pod adresem: https://ortodontica.pl/ . Korzystaliście kiedyś z ich usług?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość