Zdrowy tryb życia

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: selena89 » pn gru 07, 2020 1:25 pm

Obecnie tematy związane ze zdrowym trybem życia koncentrują się wokół koronawirusa. Chyba wszyscy wiedzą jak ważna jest profilaktyka w tym temacie. Zwłaszcza dezynfekcja dłoni. Dlatego moim zdaniem w szkołach, biurach czy sklepach powinny stanąć urządzenia AeroCare, do bezkontaktowej dezynfekcji dłoni. Są wydajne i praktyczne, a do tego bardzo estetyczne - wpisują się w nowoczesne trendy wyposażenie wnętrz. Tu olleclean/pl/ można dowiedzieć się więcej możliwości ich zakupu i dzierżawy. Warto sprawdzić.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: tadeuszhinc » wt gru 08, 2020 12:41 pm

Zdrowy tryb życia to także czas na ćwiczenia fizyczne, które działają kojąco na nasze ciało, którym będziecie mogli cieszyć się wiele lat. Zajrzyjcie na stronę energym/com/pl/2-o-energym i dowiedzieć się więcej o działaniach i zakresie pracy tej placówki. Myślę, że zajęcia na siłowni to świetny pomysł i motywacja, aby utrzymać dobrą formę przez wiele lat. Panuje tam świetna atmosfera.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: gwiazdeczka » pn sty 18, 2021 11:59 pm

Każdy z nas powinien o siebie dbać i zwracać uwagę na to się je. A przecież są poradniki typu dietly/pl/blog/obiady-bez-miesa-przepisy gdzie można przygotować nawet wartościowe, zdrowe posiłki bez mięsa. Można? Można. Warto je przetestować.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: GrzegorzH5 » pn lut 08, 2021 9:11 am

Podczas diety warto stawiać na naturalne przyprawy lub suszone zioła, które możecie kupić na jawo2008/pl/210-suszone-ziola :) Zdecydowanie polecam, bo mogą świetnie komponować się z różnymi potrawami i sprawić, że są znacznie smaczniejsze. Mają tam nie tylko suszone zioła i przyprawy, ale wiele zdrowych oraz naturalnych produktów.

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: niemowa » wt lut 16, 2021 11:16 am

Zdrowy tryb życia to zdrowe produkty. Ja mam ulubiony sklep gdzie zawsze znajduję dobre oferty. Zobaczcie tu bee/pl/9210-ocet-jablkowy Ocet jabłkowy min jest bogaty w potas, fosfor, chlor, sód, magnez, wapń itp. Bardzo dobrze wpływa na układ nerwowy, mięśniowy i krwionośny. Powinno się go pić na czczo by zapewnić odpowiednią kwasowości żołądka, a dodatkowo ułatwić trawienie.

dynia
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 23, 2020 12:46 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: dynia » sob lut 20, 2021 7:50 pm

zdrowy tryb życia to aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu i dobra dieta np. specjalnie skomponowana dieta pudełkowa pod program. Dzięki prawidłowemu doborowi produktów i technik kulinarnych jest zdrowa i pełnowartościowa a przede wszystkim smaczna, dzięki czemu się nie nudzi, nie przejada i pozwala nam się nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych na dłużej

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: bognaa » pt mar 12, 2021 9:02 pm

Opisujecie wiele ciekawych pomysłów na utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia, ale wiecie co mnie zastanawia? Jak to możliwe, że obecnie, pomimo tak wysokiej świadomości społecznej w tym temacie, jedną z najpowszechniejszych chorób cywilizacyjnych jest cukrzyca?! Odsyłam do artykułu na ten temat baza-lekow/com/pl/cukrzyca-co-trzeba-wiedziec-o-tej-chorobie/ . Sama mam kilku znajomych z cukrzycą typu 2 i co smutne są to młode osoby.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: mopsik » czw mar 25, 2021 12:24 pm

Warto też czasem skonsultować różne kwestie z lekarzem. I wcale nie trzeba iść do lekarza - można na przykład skorzystać z wizyt domowych. Jeśli chodzi o Kraków to taką możliwość znajdziecie na tej stronie internetowej: lekarze-krakow/com/pl/ .

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: fuyu » sob mar 27, 2021 12:11 pm

Moim zdaniem zbilansowana dieta to podstawa jeśli chodzi o taki zdrowy tryb życia. Przecież to co jemy ma wpływ nie tylko na naszą sylwetkę ale przede wszystkim na zdrowie. Moim zdaniem dieta pełnowartościowa jest najlepszym rozwiązaniem sofra/com/pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/dieta-pelnowartosciowa/. Warto przeczytać ten artykuł, zawiera wiele cennych informacji i wskazówek :) Ten sposób odżywiania jest też polecany osobom osłabionym po chorobach.

Barot
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 11, 2021 11:44 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Barot » czw kwie 01, 2021 10:54 pm

Ja staram się zamieniać słodycze i słone przekąski na coś zdrowego. Na przykład zamiast chipsów, na suchej patelni podsmażam ciemną tortille, kroję w trójkąty. A zamiast dipu stosuje pasty warzywne. Takie zdrowe przekąski są jeszcze smaczniejsze od tych z masą cukru i tłuszczu :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości