Zdrowy tryb życia

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: czw cze 25, 2020 5:17 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Lara72 » czw cze 25, 2020 5:18 pm

Jeżeli pragniesz się doedukować na niniejszy temat więcej to polecam zajrzeć sobie na blog - gastrozariadenia24h.sk . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do owego problemu. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

Maja44
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 07, 2020 5:00 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Maja44 » wt lip 07, 2020 5:01 pm

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - kuchennemaszynki/pl .

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: charlotte » ndz lip 12, 2020 8:55 am

Posiadacie smartband? Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem jakiegoś dla siebie. Chciałabym mierzyć kroki i liczyć spalone kalorie a z tytm małym urządzeniem będzie to prostsze. Wczoraj trafiłam na magazyn.ceneo/pl/artykuly/smartband-ranking i chyba skorzystam z porad zawartych w tym artykule.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: soraja » śr lip 22, 2020 1:46 pm

A co sądzicie na temat suplementów diety? Ja czytałam w sieci wiele pozytywnych opinii na temat różnych suplementów. Szczególnie spodobały mi się produkty marki Calivita: evita.sklep/pl/pl/calivita-evening-primrose-oil-wiesiolek-dwuletni.html . Czy możecie napisać coś więcej na ten temat?

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Lenka » pn lip 27, 2020 4:07 pm

Ja staram się zdrowo odżywiać i regularnie ćwiczyć. Niestety nie uchroniło mnie to przed zaburzeniem gospodarki hormonalnej. Ginekolog zaleciła mi badania krwi aby wykluczyć zaburzenia. Udałam się do centrum medycznego neoMedica neomedica/pl/oferta/programy-i-pakiety/pakiet-badan-hormonalnych-dla-kobiet/ , gdzie fachowo podeszli do tematu. Miałam zrobione badania i niestety niektóre z parametrów wyszły źle.. Ale jestem pod opieką lekarza więc mam nadzieję, że wszystko wróci niebawem do normy.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: gwiazdeczka » ndz sie 02, 2020 7:45 am

Ja też teraz postanowiłam się wziąć w garść i zmienić co nieco w moim życiu. Przykładowo będę uważać na to co jem i na pewno kupię sobie jakiś fajny tutaj wygodnyrower/pl rower, i zacznę jeździć nim wszędzie gdzie się da, dla zdrowia.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: daga » wt sie 25, 2020 2:55 pm

Wcale nie jest łatwo utrzymywać zdrowy tryb życia, ale na pewno uprawianie sportu jest w tym kontekście ważne. Dlatego ja bym powiedziała, że lepiej tutaj sklepzrowerami/pl jest po prostu zobaczyć za rowerem, jeśli bieganie czy cokolwiek innego nas po prostu nudzi. Ważne znaleźć sport idealny dla siebie.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Darka » śr sie 26, 2020 11:16 am

Moim zdaniem prowadzenie zdrowego trybu życia łączy się nierozerwalnie ze zdrowym odżywianiem się. I nie chodzi tutaj o to, aby od razu przechodzić na dietę. Czasami warto poszukać po prostu zdrowszych zamienników niektórych produktów. Na przykład zamiast mąki pszennej, można używać maki żytniej, takiej jak na stronie internetowej jawo2008/pl/160-maka-zytnia. Co Wy na to?

CzasowaLola
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:40 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: CzasowaLola » wt wrz 15, 2020 3:37 pm

Zdrowy tryb życia jest teraz bardzo w modzie, chociaż nie jest taki łatwy ;p Ja tam przede wszystkim staram się zrzucić zbędne kilogramy, ale przydałaby się jakaś pomoc. Ostatnio dowiedziałam się tutaj > tantus/pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ co nie co na temat takich suplementów diety. Zastanawiam się czy ktoś z was stosuje na co dzień ?

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: niemowa » ndz wrz 20, 2020 12:11 pm

Wiecie zauważylem że wielu seniorów rezygnuje z aktywności fizycznej - co wcale nie jest dla nich zdrowe. Ja dla taty znalazłem takie rozwiązanie - zobaczcie tu marbo-sport/pl/product-pol-28192-Bieznia-rehabilitacyjna-z-porecza-Neblin-Insportline.html Ta bieżnia jest odpowiednio przystosowana dla ludzi starszych czy wymagających rehabilitacji po wypadkach. Posiada poręcze boczne jak i jedną z przodu. Pas odpinany który gwarantuje stabilność i antpoślzgowe schodki. Bieżnia nie osiaga dużej predkości i chodzenie po niej jest bezpieczne. Myślę że regularne ćwiczenia pozwolą tacie jeszcze długo cieszyć sie dobrą formą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości