Zdrowy tryb życia

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Zdrowy tryb życia

Post autor: Laueo75 » ndz kwie 05, 2020 6:29 pm

Hej, prowadzicie może zdrowy tryb życia? Ostatnio szukam jakiś ciekawych inspiracji, które będę mógł wprowadzić w swoje życie codzienne. Chciałbym coś w nim zmienić. Polecicie jakąś stronkę? Wczoraj przeszukałem chyba cały internet w tym celu i znalazłem taki link https://www.trenujzdrowiej.pl . Co o nim sądzicie? Z tego co widziałem to jest tam parę ciekawych tekstów. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Axel44 » czw kwie 09, 2020 11:47 am

Pamiętajcie też o dobrych suplementach na odchudzanie. Bardzo fajne informacje w tym zakresie można znaleźć na https://iloveco.pl/jakie-suplementy-die ... chudzanie/
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: czaszka » pt kwie 24, 2020 8:20 am

Zdrowy tryb życia to także zdrowe odżywianie się. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas na gotowanie i jedzenie regularnie posiłków dlatego też są inne tego rozwiązanie. Na przykład taki catering dietetyczny może znacznie nam to ułatwić. Moja koleżanka jest na takiej diecie, którą zamawia stąd dietly/pl/catering-dietetyczny/bedzin Więc jak to się mówi dla chcącego nie ma nic trudnego

Tati17
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:46 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Tati17 » pn kwie 27, 2020 6:34 pm

Ostatnio w sieci napotkałam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - kuchenneprzybory/pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele doedukować. Sprawdźcie to sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne super wpisy.

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Patka45 » czw maja 07, 2020 4:08 pm

Ostatnio jako dodatkowy nawyk związany z zachowaniem zdrowia dochodzi także profilaktyka przeciwwirusowa. Trzeba za wszelkę ceną chronić się przed zakażeniem koronawirusem. Dlatego na co dzień warto nie tylko często myć i dezynfekować ręce, ale również nosić rękawiczki jednorazowe - shop-dent/pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/rekawiczki-ochronne-437.html Takie rękawiczki zapewniają ochronę dłoni przed bezpośrednim stykaniem się z obcymi powierzchniami poza domem. Dla mnie najwygodniejsze są rękawice pudrowane, bo tak się nie kleją do rąk i skóra się nie odparza nawet w cieplejsze dni.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Benita » pn maja 11, 2020 3:22 pm

Zawsze starałam się prowadzić zdrowy tryb życia, ale przyszły teraz takie czasy, ze zdrowie jest bezwzględnie najważniejsze. Brak jego ochrony może nas narazić na koronawirusa, a tego przecież nikt nie chce. Dlatego tak ważne jest noszenie maseczek. Ja postanowiłam kupić sobie takie specjalne z zaworkiem taniomania/pl/t/maseczki-ffp5 , które są wielokrotnego użytku.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: daga » pn cze 08, 2020 11:25 am

Teraz uprawianie zdrowego trybu życia było troszkę utrudnione, bo na spacery maseczki, biegać nie wolno i inne takie. Wydaje mi się jednak, że dobrze jest nadal taki sprzętem ceneolokalnie/pl/gdansk/termometry sprawdzać temperaturę ciała i w razie czego reagować, żeby jednak nie zarażać innych, biegając czy jeżdżąc na rowerze bez maski.

Edi88
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:26 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Edi88 » pn cze 08, 2020 5:17 pm

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - porcelanove.cz .

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: selena89 » pn cze 08, 2020 7:59 pm

Zdrowy styl życia to też na pewno sport. Mało kto zdaje sobie sprawę, że w sporcie ważny jest trening funkcjonalny wswietnejformie/pl/trening-funkcjonalny-wroclaw/. Powinni o to zadbać sportowcy, bo można w ten sposób nabrać formy. Dodatkowo znikają bóle kręgosłupa. To naprawdę działa, bo sama cierpiałam na bóle, które zniknęły po odpowiednich ćwiczeniach.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Laueo75 » śr cze 10, 2020 11:26 am

A jeżeli chodzi o usługi medyczne to z czego korzystacie? Chodzicie do publicznych przychodni? Ja korzystam z tego centrum medycznego https://semperfortis.pl/poradnie/ortopedia/uslugi/ . Wizyty mam praktycznie od ręki, a nie płacę wiele. Do tego są tam najlepsi specjaliści w swoim fachu. Musicie się sami o tym przekonać.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości