Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: pogodynka » czw sty 20, 2022 12:14 pm

"W takiej sytuacji na pewno sprawdzi się wysokiej klasy biżuteria.Chcąc podarować ukochanej stylowy i zmysłowy pierścionek,warto odwiedzić stronkę sklepu jubiler-katowice/com/kategoria/bizuteria/pierscionki

Znajdziesz tutaj pierścionki z brylantem, szafirem, rubinem. Mają szeroki wybór wzorów i kształtów, które dobrać można z powodzeniem do rozmaitych stylizacji i innych elementów biżuterii. W asortymencie swoim posiadają wzory klasyczne, minimalistyczne, jak i te bardzo nowoczesne i nietypowe.
"

asleep
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:41 pm

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: asleep » sob sty 22, 2022 11:01 pm

Wręczałem już swojej dziewczynie wiele prezentów i doszedłem do wniosku, że najbardziej podoba jej się biżuteria ze stali chirurgicznej. Kiedy nadejdzie jakaś okazja, np. urodziny czy święta to zamawiam jej kolejne błyskotki ze strony prettybling/pl/. Znam dobrze jej styl, dlatego zawsze trafiam w jej gust.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: Laueo75 » wt sty 25, 2022 5:56 am

Myślę, że swojej dziewczynie powinieneś zakupić jakiś łańcuszek. Na rynku ich bardzo duży wybór - jest również sporo splotów do wyboru, dlatego ciężko się zdecydować. Przeczytaj artykuł ze strony https://chaton.pl/blog/26/sploty-lancuszkow - myślę, że pomoże Ci w wyborze odpowiedniego podarku dla swojej ukochanej.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: soraja » pt lut 11, 2022 3:29 pm

Można też posłuchać muzyki. Ja osobiście bardzo lubię słuchać muzyki na winylach. Widziałam różne płyty w sklepie Winylownia, na przykład winylownia/pl/pl/products/ella-fitzgerald-ella-wishes-you-a-swinging-christmas-acoustic-sounds-lp-105167.html . Polecam wszystkim fanom dobrej muzyki. Na pewno znajdziecie też coś dla siebie.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: lela1 » czw mar 03, 2022 3:19 pm

Uważam, że Kostka Rubika to naprawdę świetny pomysł na prezent, niezależnie od okazji. Na stronie kostkirubika/pl/ znajdziecie bardzo duży wybór zarówno standardowych, jak i zupełnie innych wersji takich kostek. Warto się z nimi bliżej zapoznać.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: Darka » pt mar 04, 2022 7:21 pm

A czy wiecie już, co kupić na dzień kobiet? 8 marca coraz bliżej, więc chyba warto byłoby się nad tym zastsnowić ;) Moim zdaniem każda Pani ucieszy się na przykład z bukietu kwiatów i jakiegoś słodkiego upominku ;) Myślę, że w ten wyjątkowy dzień warto również zabrać kobietę na jakąś romantyczną kolację ;) Albo można również zaplanować jakiś romantyczny wyjazd we dwoje ;)

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: fuyu » czw maja 12, 2022 12:00 pm

mój chłopak ostatnio ( w tajemnicy przede mną) zapisał mnie na wizytę do Kacpra z Jah Love Tattoo, na piercing. Wcześniej wspominałam mu często, ze chciałabym sobie przekłuć to i owo i zrobił mi taką niespodziankę. Rewelacyjny prezent :)

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: Cripper » ndz wrz 25, 2022 6:29 pm

hmm a może piżama? :) Tak, to trochę intymny prezent...ale nie taka hmm sexowna bielizna do spania, ale po prostu - wygodna, bawełniana piżama. Takie są np w Mohito - zresztą zobaczcie sami: mohito/com/pl/pl/ubrania/pizamy Co o nich sądzicie? Mi się bardzo podobają, a przynajmniej dziewczyna nie będzie marudzić, że marznie! :) Wg mnie - pomysł może się okazać strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: lusiek » wt sty 24, 2023 1:26 am

Może jakaś fajna kurtka? Z racji, że jeszcze sezon zimowy, to myślę, że spokojnie możecie zdecydować się na taką propozycję. Kurtki świetnej jakości dostępne są w ofercie https://salme.pl/pol_m_Kurtki-puchowe-402.html . Zerknijcie sobie, co polecają i oczywiście skorzystajcie. Dziewczyna będzie zadowolona!

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Prezenty od chłopaka dla dziewczyny

Post autor: spoko » ndz lip 30, 2023 12:02 am

To już jest naprawdę kwestia gustu moim zdaniem. Każda dziewczyna jest inna i lubi co innego. Wiele dziewcząt już prawie wszystko ma więc też ciężko trafić z doradzeniem ci. Ja swojej dziewczynie zamówiłem eleganckie zestawy na biurko. Wybrałem to, ponieważ ona pracuje w domu przy komputerze i ma swoje małe biurko.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości