Zadbać o siebie

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Zadbać o siebie

Post autor: Lenka » ndz sty 24, 2021 12:01 pm

Cześć, pewnie są tutaj kobietki które bardzo chciałyby mieć chwilę relaksu dla siebie ale niestety - obowiązki. Każda z nas je ma i często wydaje nam się, że nie mamy już czasu na chwilę relaksu i odpoczynku. Ja też tak myślałam, dopóki nie trafiłam na stronę My-V. Portal stworzony przez kobiety dla kobiet, dzięki któremu zrozumiałam, że jeżeli nie będę dbać o siebie to nic wokół mnie nie będzie funkcjonować tak jak powinno. Każda z was powinna wziąć sobie do serca informacje, które tam znajdzie.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: bajaderka » czw lut 25, 2021 3:12 pm

Dbanie o siebie to podstawa,każda kobieta powinna umieć znaleźć w sobie siłę,odwagę,czas dla siebie by móc zadbać w należyty sposób.
Każda z nas jest inna,każda inaczej wyobraża sobie dbanie o siebie,jedne stawiają na kosmetyki,zabiegi, a inne stosują suplementy diety,które odżywiają i wspierają organizm od środka.Wiele na ten temat,na temat suplementów znajdziecie na stronie firmy Tantus.
Prowadzony jest tam blog,na którym są wpisy dotyczące suplementów,które powinny być zażywane w jesiennych przeziębieniach tantus/pl/jakie-suplementy-diety-warto-stosowac-w-okresie-jesienno-zimowym/ oraz takie które warto stosować chcąc zgubić zbędne kilogramy.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Zadbać o siebie

Post autor: pyszka » śr mar 17, 2021 2:19 pm

Jeżeli tylko masz możliwość to ja na Twoim miejscu korzystałabym z suplementów. Weź może pod uwagę kurkumę sklepzycia/pl/kurkuma , czytałam o jej bardzo dobrych właściwościach. Na pewno bedziesz zadowolona.

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: damulka » pn mar 22, 2021 4:47 pm

Każda kobieta powinna mieć w ciągu tygodnia kilka chwil tylko dla siebie.Musi skupić się na samej sobie, zaaplikować sobie kilka zabiegów kosmetycznych we własnym domu.Bardzo dobrze spisują się kwasy.
Kwas glikolowy – w sposób chemiczny złuszcza warstwę rogową cery,wpływa na ujednolicenie kolorytu skóry oraz jej elastyczność, kwas migdałowy- widocznie odżywia i rozjaśnia przebarwienia,a kwas pirogronowy – jest idealnym sposobem na walkę z bliznami potrądzikowymi.Więcej na ten temat można przeczytać na poradyfit/pl/zluszczanie-martwego-naskorka-rodzaje-peelingow-do-twarzy/

Mesto
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:49 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: Mesto » ndz gru 12, 2021 12:53 am

Mi po głowie chodzi kilka zabiegów medycyny estetycznej i szukam odpowiedniej kliniki, która się tym zajmie. Na ten moment bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie klinika medycyny estetycznej medicalaser/pl która znajduje się w Mosinie pod Poznaniem. Bardzo dobry kontakt - widać, że znają się na rzeczy, a nie próbują na coś naciągnąć. W ofercie mają terapię wysokogatunkowym osoczem bogatopłytkowym, laseroterapia fotona 4d i wiele innych zabiegów, które przynoszą widoczne efekty, a są bezpieczne.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: marcysiaz » śr sty 05, 2022 11:25 am

Dbanie o siebie to również komfort i poczucie pewności siebie w sypialni. Zakupiłam ostatnio świetną koszulkę nocną od parine/pl/collections/c-bielizna-nocna-plus-size. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jest wygodna, starannie wykonana i była w dobrej cenie.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Zadbać o siebie

Post autor: susska » śr lut 02, 2022 12:35 pm

"ja teraz skupiłam się przede wszystkim na dbaniu o dobrą kondycję moich paznokci. Uzywam regularnie odzywki 6w1 Rose z Eveline Cosmetics. działa cuda a przy tym jest bezpieczna nawet dla bardzo wrażliwej czy zniszczonej płytki.



[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e0f2d919330d.jpg[/img]
"

Zefira
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:58 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: Zefira » pn lut 21, 2022 11:13 am

"Warto zadbać o siebie, zwłaszcza teraz, kiedy mamy czas pandemii i tak naprawdę nie wiadomo kiedy i co popsuje się w naszym organizmie.

Z tego co obserwuję, to najmniej chyba dbamy o komfort naszych oczu.Obecnie mamy spory wybór produktów,które nawilżą nasze oczy, dotlenią je i zastąpią znoszone i mało wygodne okulary optiland/pl/soczewki-dwutygodniowe

Soczewki tego typu zachowują czystość przez cały okres użytkowania, a dzięki specjalnej technologii produkcji i zastosowaniu odpowiedniego tworzywa nie zatrzymują się na nich zbyt duże ilości osadów białkowych, dlatego można się nimi cieszyć dłużej, nawet jeśli nie chcesz zdejmować szkieł na noc.
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: lusiek » sob cze 04, 2022 8:54 pm

Należy dbać o siebie, a zwłaszcza o swoje zdrowie na każdym etapie swojego życia i w każdym wieku, szczególnie w okresie menopauzy. Czasami objawy menopauzy są bardzo uciążliwe i aby je załagodzić, dobrze jest przyjmować suplementy, jak np. ten byhealth/pl/lierac-arkeskin-komfort-i-piekno-skory-60-kapsulek

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Zadbać o siebie

Post autor: lela1 » czw cze 30, 2022 12:49 pm

Może przyda Ci się także orteza na łokieć: musi-med/pl/pl/blog/Orteza-stawu-lokciowego-kiedy-i-komu-moze-sie-przydac/6 ? Warto wiedzieć o takiej możliwości dostępnej na rynku. A zakupy online są bardzo wygodne więc polecam to rozwiązanie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości