Zadbać o siebie

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: mopsik » pn lip 18, 2022 3:14 pm

Niektóre choroby można samemu wyleczyć w domu. Jedną z takich chorób jest kaszel. Tutaj znajdziecie różne domowe sposoby na kaszel: nowafarmacja/pl/blog/inhalacje-z-soli-fizjologicznej-na-kaszel-czy-to-skuteczne . Warto się z nimi zapoznać.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: kasiunia » czw lip 28, 2022 2:41 pm

Jak zadbać o siebie? Uważam ,że potrzeba na prawdę niewiele - chodzi o to by stosować się do dwóch zasad .Po pierwsze warto i trzeba zdrowo się odżywiać i po drugie regularnie uprawiać sporty. Nie możemy też zapominać o okresowych badaniach i jeśli okaże się to konieczne o wizycie u lekarza specjalisty.Są jednak i takie przypadki, kiedy będziemy mogli pomóc sobie sami. Na przykład na katar bardzo dobry jest specjalnie do tego przygotowany spray do nosa .Trzeba jednak wiedzieć jak go stosować.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: tadeuszhinc » ndz wrz 25, 2022 8:25 pm

Na pewno bardzo ważnym elementem dbałości o nasze zdrowie będzie zadbanie o odpowiednią dietę. Bardzo pożywny są sok z kapusty kiszonej, który posiada mnóstwo właściwości. Naturalna fermentacja wydobywa z warzyw wiele witamin, takich jak witaminy z grupy B, witaminy C, K, P, beta-karoten, a także mikroelementów: wapń, magnez, potas i żelazo. To bardzo ważne składniki dla naszego organizmu.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: lusiek » pt paź 07, 2022 6:20 am

"Do bardzo zniszczonych paznokci polecam odżywkę Eveline SOS. W składzie jest wapń i kolagen, który odbudowuje paznokcie. Pracowałam jakiś czas fizycznie i podczas pracy bardzo niszczyły mi się paznokcie. Tą odżywką pięknie je odbudowałam! :)



[img]https://i.ibb.co/pL2FcWQ/263600177-608734750441631-5836247729170373125-n.jpg[/img]
"

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: Laueo75 » ndz paź 09, 2022 2:06 pm

A wiecie może czym jest nikotynizm? Ma ktoś z was problem z uzależnieniem od nikotyny? Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tego problemu. Jakiś czas temu trafiłem w sieci na ten artykuł https://recigar.pl/nikotynizm-czym-jest ... wy-skutki/ . Można tam znaleźć sporo przydatnych informacji. Myślicie, że warto z nich skorzystać?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: kasiunia » czw paź 13, 2022 6:05 am

Tylko od nas zależy nasze zdrowie i zdrowie naszych bliskich. Pamiętajmy o tym . Wystarczy ,że będziemy zdrowo się odżywiać oraz uprawiać sport a stan naszego zdrowia będzie na dobrym poziomie. W polskiej kuchni bardzo popularne są potrawy smażone, więc trzeba poszukać oleju, który najlepiej do tego się nadaje. Zdecydowany prym wiedzie olej rzepakowy z uwagi na wysoką temp dymienia oleju rzepakowego wynoszącą aż 242 st C.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Zadbać o siebie

Post autor: lela1 » czw paź 13, 2022 3:13 pm

Nasz organizm często zgłasza nam, że dzieje się z nim coś niedobrego. Tutaj poczytacie na przykład o tym, czego objawem mogą być szumy w uszach: lekinatury/pl/pl/ziolowe-porady/krazenie/szumy-i-piszczenie-w-uszach-przyczyny-i-leczenie.html . Myślę, że taka wiedza może przydać się każdemu z nas.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Zadbać o siebie

Post autor: soraja » pt paź 28, 2022 4:04 pm

A czy znacie sklep internetowy Sanbello? W jego ofercie znajdziecie wiele ciekawych propozycji - na przykład preparaty takie jak https://sanbello.pl/dziecko/zdrowie-dzi ... nia-owadow . Warto się zapoznać bliżej z ofertą tego sklepu internetowego.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Zadbać o siebie

Post autor: kasiunia » wt gru 20, 2022 6:59 pm

Przede wszystkim zdrowo się odżywiajmy i uprawiajmy sport. Pamiętajmy też aby regularnie się badać i jeśli coś wzbudza nasze podejrzenia warto udać się do lekarza. Na przykład częste kołatanie serca - czy wiecie co to może oznaczać? No właśnie ale ja też nie wiem i zdecydowanie lepiej nie ryzykować i lepiej udać się do lekarza z tą dolegliwością.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Zadbać o siebie

Post autor: lela1 » śr sty 18, 2023 11:14 am

Najlepiej moim zdaniem robić zakupy w aptekach internetowych. Takie zakupy są bardzo wygodne i bezpieczne. Jedną z takich aptek jest Nowa Farmacja: https://www.nowafarmacja.pl/theraflu . Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości