Zadbać o siebie

Lenka

Zadbać o siebie

Post autor: Lenka » ndz sty 24, 2021 12:01 pm

Cześć, pewnie są tutaj kobietki które bardzo chciałyby mieć chwilę relaksu dla siebie ale niestety - obowiązki. Każda z nas je ma i często wydaje nam się, że nie mamy już czasu na chwilę relaksu i odpoczynku. Ja też tak myślałam, dopóki nie trafiłam na stronę My-V. Portal stworzony przez kobiety dla kobiet, dzięki któremu zrozumiałam, że jeżeli nie będę dbać o siebie to nic wokół mnie nie będzie funkcjonować tak jak powinno. Każda z was powinna wziąć sobie do serca informacje, które tam znajdzie.

bajaderka

Re: Zadbać o siebie

Post autor: bajaderka » czw lut 25, 2021 3:12 pm

Dbanie o siebie to podstawa,każda kobieta powinna umieć znaleźć w sobie siłę,odwagę,czas dla siebie by móc zadbać w należyty sposób.
Każda z nas jest inna,każda inaczej wyobraża sobie dbanie o siebie,jedne stawiają na kosmetyki,zabiegi, a inne stosują suplementy diety,które odżywiają i wspierają organizm od środka.Wiele na ten temat,na temat suplementów znajdziecie na stronie firmy Tantus.
Prowadzony jest tam blog,na którym są wpisy dotyczące suplementów,które powinny być zażywane w jesiennych przeziębieniach https://tantus.pl/jakie-suplementy-diet ... o-zimowym/ oraz takie które warto stosować chcąc zgubić zbędne kilogramy.

ODPOWIEDZ