Kosmetolog

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Kosmetolog

Post autor: Axel44 » ndz sty 03, 2021 8:49 pm

Witam! Tak jak w temacie. Od jakiegoś czasu poszukuję sprawdzonego kosmetologa we Wrocławiu. Rozmawiałem o tym ze swoją znajomą i ta poleciła mi tą stronę https://coco-time.pl/konsultacja-z-kosmetologiem/ . Z tego co widzę to mają oni bardzo pozytywne opinie. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Czekam na wasze odpowiedzi.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Kosmetolog

Post autor: Lenka » ndz lut 28, 2021 2:05 pm

Ja przestałam chodzić do kosmetyczki po źle wykonanym makijażu permanentnym... Mam sprawdzony gabinet medycyny estetycznej w którym można robić wiele zabiegów. Ostatnio miałam wykonywany kn-estetic/pl/zabiegi/botox/ i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli chcesz wykonać jakiś zabieg to tylko w takim sprawdzonym miejscu pod fachową opieką lekarzy a nie Pań po kursach.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Kosmetolog

Post autor: charlotte » sob maja 07, 2022 10:10 pm

Może po prostu źle trafiłaś. Ja chodzę do salon kosmetyczny Świdnik od ponad roku i jestem zachwycona! Nie dość, ze oferta jest bardzo rozbudowana to jeszcze po zabiegach czuję się zrelaksowana a moja pewność siebie rośnie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Kosmetolog

Post autor: lusiek » sob lis 26, 2022 1:04 am

Dostałam ostatnio na urodziny dużo kosmetyków i wśród nich była Eveline Med+ maska na noc. Jestem nią zachwycona, bo w końcu mogę sobie zadbać o swoje łamliwe i dość kruche paznokcie. Używam od kilku dni, a efekt jest rewelacyjny!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości