Strona 1 z 1

Poradnia medycyny sportowej

: pt gru 11, 2020 7:40 pm
autor: Axel44
Hej! Czy ktoś z was zna może jakąś sprawdzoną poradnię medycyny sportowej w Krakowie? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług, ale nie wiem na kogo konkretnie warto się zdecydować. Dużo dobrego czytałem w internecie o tej poradni https://semperfortis.pl/poradnie/medycy ... wa/uslugi/ . Może faktycznie warto się na nich zdecydować?

Re: Poradnia medycyny sportowej

: pn gru 21, 2020 8:38 pm
autor: kamilka45
Taka medycyna sportowa czasem jest potrzebna na ostatnią chwilę i warto szukać dobrych propozycji w centrach większych miast takich jak Warszawa.

Re: Poradnia medycyny sportowej

: wt gru 22, 2020 8:38 am
autor: czaszka
Jak już mowa o poradni medycyny estetycznej to chciałabym się od Was dowiedzieć czy przyjmują tam także neurolodzy ? Bo od dłuższego czasu rozglądam się za dobrym neurologiem i nawet nie spodziewałam się, że jeśli chodzi o takich specjalistów to są aż tak ogromne kolejki do nich. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie udać się nawet prywatnie na taką wizytę.

Re: Poradnia medycyny sportowej

: śr sty 13, 2021 6:46 pm
autor: bajaderka
Wielu ludzi zwłaszcza sportowców korzysta z takich miejsc,by uśmierzyć ból,zregenerować tkanki,a jak się okazuje,jak polecają fizjoterapeuci,można sobie z tym poradzić samemu,we własnym domu.Zanim pójdziemy do lekarza z bólem,warto zastosować zabieg magnetoterapii przy użyciu specjalnych aparatów.
magnetoterapia aparaty dostępne są na stronach producenta,działają sprawnie,wykorzystując pole magnetyczne,a jak wiemy ma ono zbawienne właściwości.Dociera do każdej komórki ciała,działa przeciwobrzękowo,przeciwzapalnie,łagodzi ból.

Re: Poradnia medycyny sportowej

: wt lut 23, 2021 12:38 pm
autor: spoko
Ja mam nadzieję, że moim dzieciakom coś takiego nie będzie potrzebne, ale pewnie obiecać sobie tego nie mogę. Oczywiście, że kupuję im wyjątkowe rzeczy i to, czego naprawdę mogą potrzebować, a co dodatkowo ich uchroni. Tutaj rękawice damskie dakine sequoia tory macie , które właśnie planuję zamówić. One są naprawdę potrzebne nowym snowboardzistom.