Odzież damska

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 471
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Odzież damska

Post autor: Laueo75 » wt kwie 27, 2021 9:11 am

A co z torebkami? Gdzie warto je kupić? Ja się obecnie zastanawiam nad https://messimo.pl/damskie-torebki,c220.html Co sądzicie na ten temat?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Odzież damska

Post autor: olanos » pt kwie 30, 2021 2:34 pm

A jakie macie okulary przeciwsłoneczne, chodzi mi głównie o markę? Co sądzicie o okularach Guess? Na pepegi.eu/firm-pol-1538574508-Guess.html widziałam bardzo fajne dodatki tej marki, eleganckie i do tego w atrakcyjnych cenach.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Odzież damska

Post autor: marcysiaz » ndz maja 02, 2021 10:33 pm

Jeśli interesują Was nowości modowe to na premium-outlet/pl/poznaj-marke-desigual/ możecie poznać markę Desigual, która wyznacza nowe trendy :) Myślę, że każdemu, kto interesuje się modą takie ciekawostki będą interesujące :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Odzież damska

Post autor: charlotte » pn lip 12, 2021 12:34 pm

Gdybyś szukał męskiej koszuli z długim rękawem to mogę polecić tą txm/pl/koszula-meska-dlugi-rekaw-1029 Bardzo fajnie wygląda, jest z dobrego materiału no i cena nie odstrasza. Ja lubię tam kupować.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Odzież damska

Post autor: Axel44 » pt lip 30, 2021 2:19 am

A co myślicie o tym sklepie https://comwear.pl/odziez-damska/koszule.html ? Macie może jakieś własne doświadczenia związane z zakupami z tego serwisu? Zastanawiam się czy warto tam coś kupić dla mojej dziewczyny, ale kompletnie nie wiem czy się to opłaca. Chociaż z tego co porównywałem z innymi sklepami to ten wypada całkiem nieźle. Co myślicie?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

kasiunia
Posty: 326
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Odzież damska

Post autor: kasiunia » pt wrz 24, 2021 10:56 am

W okresie jesieni potrzebujemy innej odzieży oraz innego obuwia.Oprócz tego ,że zrobiło się znacząco chłodniej mamy też częste deszcze. Do takich właśnie warunków musimy się przystosować i przygotować. Zapoznaj się z informacjami zawartymi na tym blogu - demar/com/pl/blog/wybierz-stylowe-obuwie-na-wiosenne-i-jesienne-spacery/ a łatwiej będzie ci wybrać i podjąć decyzję o wyborze takiego a nie innego obuwia. Przygotujmy sie dobrze by zima nas nie zaskoczyła.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Odzież damska

Post autor: charlotte » pn wrz 27, 2021 7:54 pm

Jeśli nadal szukasz odzieży roboczej polecam ci Polary z haftem loga od GQB. My mamy odzież z tej firmy z haftowanym logiem i jest naprawdę świetna zarówno pod względem jakości jak i wyglądu. Nasi pracownicy bardzo chętnie ją noszą.

kasiunia
Posty: 326
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Odzież damska

Post autor: kasiunia » wt lis 16, 2021 9:57 pm

Nie ma chyba rzeczy , której teraz nie można kupić. Jeśli masz internet i cierpliwość , to z pewnością wszystko w nim znajdziesz .Czasami szukamy oryginalnych rozwiązań co do naszego ubioru. Niestety nie zawsze pomysły przychodzą nam do głowy a czasami nawet jak je mamy to są one bardzo kosztowne. Myśleliście by zafarbować wasze stare jeansy ? Zajrzyjcie tutaj - rekol/pl/ - barwniki firmy Rekol do tkanin ale przede wszystkim do jeansów - to mnie zainteresowało. Paleta barw jest ogromna, tak jak i możliwości w tym zakresie.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Odzież damska

Post autor: olanos » pt gru 03, 2021 11:11 am

Zajrzyjcie na stronę pepegi.eu/pl/producers/desigual-1540551727.html, gdzie znajdziecie odzież marki Desigual w wyjątkowo niskich cenach. Bardzo lubię tę markę i zawsze robię zakupy za pośrednictwem tej strony, ponieważ mają sporo atrakcyjnych promocji. Można dorwać fajną rzecz w dobrej cenie :)

soraja
Posty: 161
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Odzież damska

Post autor: soraja » pn sty 10, 2022 1:08 pm

A jak Wam się podobają takie buty sportowe: supersklep/pl/buty/dc ? Moim zdaniem są to buty pasujące do wielu różnych stylizacji. Myślę, że Wam też się spodoba i sprawdzi się w górach. Polecam przejrzeć sobie ofertę tego sklepu internetowego, mają wiele ciekawych propozycji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości