depilacja woskiem

czaszka

depilacja woskiem

Post autor: czaszka » ndz lis 29, 2020 1:13 pm

Hej. Zastanawiam się nad tym czy teraz depilacja woskiem jest bezbolesna niż dawniej. Bo jednak kilka lat temu jak robiłam sobie taką depilację przy pomocy wosku to nie była ona zbyt przyjemna. To też jak dowiedziałam się, że depilacja woskiem warszawa jest możliwa to od razu chciałam się dowiedzieć czy jest już może bezbolesna i skuteczna jak depilacja laserowa? Jest ktoś kto ma wiedzę na ten temat?

Marzena21

Re: depilacja woskiem

Post autor: Marzena21 » czw sty 14, 2021 4:40 pm

Gdy ciekawi Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://frenchbikini.pl .

damulka

Post autor: damulka » sob sty 23, 2021 6:00 pm

Tak na prawdę depilacja woskiem to już chyba przeszłość,teraz na czasie,bardzo modna jest depilacja laserowa.Wykonuje ją już wiele salonów https://epilou.pl/ Korzystają z niej gównie kobiety,ale z tego co zauważyłam coraz częściej przychodzą do gabinetu też mężczyźni.Sam zabieg nie trwa zbyt długo,a nowoczesny sprzęt i doświadczenie kadry,sprawia,że zabieg jest postrzegany jako bezbolesny.
To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich borykających się z wrastającymi włosami czy problemami skórnymi.

gwiazdeczka

Post autor: gwiazdeczka » ndz sty 31, 2021 11:11 am

Nie wiem, ale depilacja woskiem nie jest aż tak skuteczna, jak depilacja laserowa kraków. Za pomocą odpowiednich maszyn można naprawdę skutecznie pozbyć się owłosienia bezboleśnie na bardzo długi czas. Także warto byłoby przykładowo zawitać u firmy EPIlOU, gdzie doskonale znają się na tego typu zabiegach.

ODPOWIEDZ