Sklep z wózkami dla dziecka

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Sklep z wózkami dla dziecka

Post autor: Eryk996 » pt lis 20, 2020 12:36 pm

Szukam wózka dla dziecka, a dokładniej sklepów, gdzie można je kupić :) Szykujemy pierwszą wyprawkę dla malucha. Czy możecie coś doradzić? Byłbym bardzo wdzięczny.
Znaleźliśmy na razie wózek od insevio/com/, ponieważ przekonała nas recenzja: youtube/com/watch?v=uwhNpRyhIBQ&t=6s i wielofunkcyjność produktu :)

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Sklep z wózkami dla dziecka

Post autor: selena89 » pt maja 21, 2021 5:53 pm

Widziałam, że duży wybór wózków jest na Tulisie/pl. Może Ci pomoże też to, że wielu rodziców wybiera teraz wózki Kindercraft. Dostępne są różne modele, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. W tym sklepie oferta jest bogata, a dodatkowo ceny są na każdą kieszeń. Plusem jest też to, że część pieniędzy z każdego zakupy przekazywana jest na rzecz biednych i potrzebujących dzieci.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sklep z wózkami dla dziecka

Post autor: lusiek » ndz cze 13, 2021 10:42 pm

Znalezienie dobrego wózka to mega trudne zadanie. Spędziłam wiele godzin szukając odpowiedniego. Ostatecznie chyba udało mi się wybrać dobrze, bo wybralam Euro-Cart Volt Pro. Wózek jest masywny, aczkolwiek lekki i łatwo się składa, a do tego jest do końca wózkowania.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Sklep z wózkami dla dziecka

Post autor: marcysiaz » śr cze 23, 2021 1:28 pm

Jeśli szukacie dobrego wózka dla dziecka to polecam ten od Venicci, niedawno go znalazłam na venicci/pl/, udało mi się również go obejrzeć w sklepie, dlatego polecam. Mogę nim wszędzie jeździć, bo na każdym terenie daje radę, nie zamieniałbym go chyba na żaden inny wózek. Super, że łatwo się go składa i ma niewielką wagę, do tego ma materacyk regulowany i wentylację gondoli :) Jest super!

gwiazdeczka
Posty: 197
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Sklep z wózkami dla dziecka

Post autor: gwiazdeczka » czw cze 30, 2022 8:29 pm

Natomiast jak chodzi o foteliki samochodowe, to tutaj warto wyróżnić firmę avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system/?color=GreyMax.01 - tam znajdziecie naprawdę dobre modele skierowane do dzieci w poszczególnych kategoriach wagowych etc. Mnie zainteresował teraz MaxSpace Comfort System + dla mojego starszaka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość