Prezenty dla faceta

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: gwiazdeczka » czw sty 07, 2021 11:39 pm

A mnie przykładowo spodobały się na stronie betlewski/com piórniki eleganckie. Widać, że mają porządne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Takie, które wyróżniają wysokie walory estetyczne. Także sądzę, że warto dokonać u nich zakupu.

delikatna
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:20 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: delikatna » pn sty 11, 2021 5:48 pm

Mój mąż jest fanem sagi Zmierzch. Dlatego wiem że ta książka tu taniaksiazka/pl/slonce-w-mroku-stephenie-meyer-p-1436705.html będzie dla niego idealnym prezentem. Tym razem pokazano historię widzianą oczami prawie stuletniego wampira. Mąż na pewno bedzie zadowolony.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: Domis3223 » pt sty 15, 2021 4:19 pm

Fajnym prezentem dla faceta, nie koniecznie swojego jest zestaw do pisania, typu długopis z ołówkiem lub pióro i długopis. Ja kupowałam ostatnio dla nauczyciela córki na zakończenie szkoły, i znalazłam fajne zestawy w sklepie twojepioro/pl/ w ich szerokiej ofercie na pewno każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: Laueo75 » wt sty 19, 2021 2:35 pm

A może jednak lepsze będą porządne dywaniki do samochodu? Myślę, że każdemu facetowi takie coś może przypaść do gustu. Polecam zerknąć na ofertę https://www.carstyle.pl/dywaniki-samochodowe/
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: oczka » wt sty 19, 2021 8:41 pm

A może jakieś fajne gadżety z filmów? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Na pewno w tym sklepie znajdziecie sporo różnych propozycji. Myślę, że warto pomyśleć o prezencie, który będzie wyjątkowy i sprawi naszemu mężczyźnie ogromną radość.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: GrzegorzH5 » czw sty 28, 2021 8:18 pm

To może perfumy, najlepiej szukać takich na francuskieperfumy/pl/ :) Mają duży wybór perfum zarówno dla niej, jak i dla niego!

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: damulka » śr lut 03, 2021 6:30 pm

Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się dobre książki fantasy magazyn.ceneo/pl/artykuly/dobre-ksiazki-fantasy
Jak się okazuje nie tylko filmy mają sporych fanów,ale też książki coraz częściej wybierane są na prezenty i podarunki.Obecnie,w okresie pandemii,książki zyskują na popularności,coraz więcej czytamy,coraz więcej sięgamy po pozycje polecane przez księgarnie i znanych krytyków.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: tadeuszhinc » ndz lut 21, 2021 5:50 pm

Każdy facet myślę, że ucieszyłby się z porządnych spinek do mankietów, które dodatkowo można wygrawerować. Świetnie sprawdzają się także podczas ślubu i długo przypominają o tym wyjątkowym dniu. Na stronie sovenir/pl/product-pol-698-Spinki-do-mankietow-Srebrne-z-GRAWEREM.html znajdziecie wysokiej jakości spinki, które nie dość, że świetnie się prezentują to jeszcze można je zakupić w atrakcyjnej cenie.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: spoko » czw lut 25, 2021 9:55 am

A czy wam się wydaje, że dobrym prezentem dla faceta może być taka czarna torebka damska na ramię slontorbalski/pl/czarna-torebka-na-ramie-skorzana-camille-46936.html , ale w wersji męskiej oczywiście? Macie damską, bo mi się spodobała, ale chętnie poznam wasze opinie. Kto wie, czy to nie będzie dla mnie dobry kierunek. Pomóżcie.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: oczka » pt lut 26, 2021 10:09 pm

Na pewno każdy facet ucieszy się z drona. Taki sprzęt przydaje się w pracy czy też do realizacji różnych pasji. Tutaj megadron/pl/pl/menu/rekreacyjne/przedzial-cenowy/dron-do-2000-zl-1400.html się rozejrzyjcie. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrze. Macie tam drony do 2000zł, ale również można się tam rozejrzeć za innymi urządzeniami. Niewątpliwe wybór jest tam ogromy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości