Prezenty dla faceta

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: pyszka » czw gru 23, 2021 12:53 pm

Zawsze jest tak, że znajdzie się osoba, która wszystko ma i ciężko jej znaleźć jakiś prezent. W tym roku pomyślałam, że najpierw zainspiruje się tym co proponują na Internecie. Widziałam, w takich miejscach blogdlamezczyzn/pl/tag/pomysly-na-prezent/ kilka bardzo fajnych pomysłow na prezenty. Wtedy dopiero zabrałam sie za ich kompletowanie i wszystko było dużo łatwiejsze.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: mopsik » pn lut 21, 2022 3:00 pm

Ciekawą opcją mogą się okazać na przykład głośniki bluetooth. Takie gadżety znajdziecie w ofercie polskiej firmy Manta: emanta/pl/glosniki-bluetooth/spk816-glosnik-bluetooth-z-mikrofonem . Polecam zapoznać się z ich ofertą. Na pewno znajdziecie tam coś oryginalnego na prezent.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: lusiek » ndz kwie 03, 2022 11:31 pm

Musicie wejść sobie na stronę sfmeble/pl/c/prezenty-dla-taty , aby sprawdzić, jaki prezent dla taty możecie tam znaleźć. Jak widać - opcji jest całkiem dużo. Jest z czego korzystać, więc na pewno uda się Wam znaleźć wyjątkowe opcje!

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: susska » wt kwie 12, 2022 4:08 pm

"
tatuaż a raczej voucher do studia tatuażu :) wiadomo, ze każdy jest inny ale jestem przekonana, ze mój facet byłby zachwycony :) a jesli chodzi o konkretne miejsce to zdecydowanie polecam Jah Love Tattoo w Warszawie i pracującego tu Adolfa [url]facebook/com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10151263309221226. ma ogromne doświadczenie, wiele nagród na koncie. jest kreatywny i zawsze uśmiechnięty :)
[/quote]


też robiłam w tym studiu już 2 tatuaże, wyszły super :) a od niedawna przerzuciłam się na piercing i teraz najczęściej odwiedzam Kacpra :) to mistrz w swoim fachu, robi piękne prace, wszystko pięknie się goi i dobrze nosi.
"

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: kasiunia » śr kwie 13, 2022 4:00 pm

W pierwszej kolejności poznaj hobby i potrzeby faceta a z pewnością coś ci przyjdzie do głowy w kwestii prezentu. Myślę ,że częstym prezentem są kosmetyki. Mamy pewność ,że prezent będzie dobrze odebrany i na pewno kosmetyki będą wykorzystane.Spójrzcie na przykład na taki żel pro prysznic - darmarsklep/pl/kapiel-i-prysznic-dla-mezczyzn/adidas-men-ice-dive-zel-pod-prysznic-250ml . Uważam ,że może on być częścią składową większego prezentu jaki przygotujesz dla faceta.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: charlotte » pt kwie 29, 2022 9:24 pm

Kup mu to co lubi :) Ja swojemu kupiłam grę na PS5 i slodycze z czekolateria/pl/pl/c/Marcepany-i-Nougaty/36 On kocha marcepan, więc wiedziałam co kupić :) Oczywiście z obu prezentów był zadowolony. Nie trzeba wcale wymyślac nie wiadomo jakich prezentów.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: selena89 » ndz maja 08, 2022 12:31 pm

A co powiecie na podwodny wykrywacz metali? O coś takiego jak tu hobby4men/com/podwodny-wykrywacz-metali-quest-metal-detectors-scuba-tector-pomaranczowy-wersja-2019-288-020.html . Myślę, że taki prezent przyda się każdemu facetowi. I sprawi mnóstwo radości. Niesamowite znaleziska, pasja historyczna, poszerzanie horyzontów - taki wykrywacz to moim zdaniem prezent idealny.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: gwiazdeczka » śr maja 25, 2022 10:43 pm

Koleżanka wcześniej wspomniała o tatuażach i tutaj też mi się wydaje, że może być to dobra opcja na prezent. Przykładowo mój facet bardzo lubi tatuaże, także z takiego prezentu byłby bardzo zadowolony. Jakby co tutaj do Sky Tattoo możecie zapisać się na wizytę. Oni robią świetne tatuaże, mają do tego dar.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: tadeuszhinc » czw cze 16, 2022 8:36 pm

Jeśli poszukujecie prezent dla lekarza to na pewno marka ADAM BARON w swojej kolekcji może zaproponować świetnej jakości torby lekarskie. Na stronie adam-baron/pl/dla-niego/torby-lekarskie możecie zapoznać się ze specyfikacją tej oferty. Oferują oni najwyższej jakości włoską skórę bydlęcą, która gwarantuje długie lata użytkowania w nienaruszonym stanie. Wybór modeli jest spory, więc na pewno dobierzecie coś odpowiedniego.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: lela1 » wt sie 09, 2022 11:18 am

Jeśli zależy Wam na prezencie oryginalnym to możecie też wziąć pod uwagę przejażdżkę sportowym samochodem po torze wyścigowym. Może to być na przykład jazda po takim torze: autonator/pl/tor/poznan-kartingowy . Taka rozrywka spodoba się każdemu fanowi motoryzacji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości