Prezenty dla faceta

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: kasiunia » śr wrz 07, 2022 7:21 am

Dobrego prezentu moim zdaniem należy szukać wśród hobby danej osoby albo wśród czegoś co w najbliższym czasie się przyda. Jeśli mamy miłośnika - palacza to tytonie papierosowe będą strzałem w dziesiątkę.Właśnie taki prezent kupiliśmy dla naszego dziadka, dobrze wiedzieliśmy ,że sam robi sobie papierosy za pomocą specjalnej maszynki do papierosów więc tytoń to dobry wybór.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: gwiazdeczka » czw wrz 29, 2022 6:50 pm

W sumie jak tak człowiek dobrze się rozglądnie to czym prędzej, czym później znajdzie coś odpowiedniego zawsze na prezent. Zobaczcie przykładowo tutaj beardman/pl/kategoria/zestawy-do-golenia jaki znalazłam świetny zestaw do golenia, coś takiego każdego Pana zadowoli.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: mopsik » czw paź 27, 2022 3:14 pm

A czym Twój mąż się interesuje? Możliwości jest całkiem sporo i na pewno warto o nich pomyśleć. Jedną z takich możliwości jest zakup pistoletu maszynowego ASG: https://ostry-sklep.pl/pistolety-maszynowe-asg . Takie zakupy zrobisz wygodnie online.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: lusiek » pn lis 14, 2022 12:38 pm

Polecacie jakieś skarpety 100 bawełny ? Ważne jest dla mnie to, aby wybierać produkty najlepszej jakości, bo dzięki temu wiem, na co mogę liczyć. Wiem, że aktualnie wiele osób sprawdza sobie skarpety w ofertach różnych producentów. Na pewno coś odpowiedniego sobie znajdziecie. Polecam KABAK!

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: kasiunia » ndz gru 18, 2022 7:28 am

Jak już wspomniałam dobrego prezentu należy szukać wśród hobby danej osoby albo wśród czegoś co w najbliższym czasie się przyda. Idąc tym drugim tropem wydaje mi się ,że zakup taki jak koszula męska zawsze powinien być dobrze odebrany, w końcu taki prezent zawsze jest potrzebną rzeczą... i to na codzień.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: susska » wt mar 28, 2023 10:01 am

a może voucher do dobrego studia tatuażu ? Mój mąż na pewno byłby zadowolony :) jeśli nie macie na oku jakiegoś sprawdzonego miejsca w Warszawie to od siebie polecam szczerze Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32. Super ekipa utalentowanych i doświadczonych tatuatorów, niesamowity klimat, sterylne i bezpieczne warunki.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Prezenty dla faceta

Post autor: gwiazdeczka » śr lut 21, 2024 9:43 am

A co powiecie na tatuaż? Według mnie to może być ciekawa opcja na prezent. Jak szukacie odpowiedniego miejsca, to tutaj do studia skytattoo możecie się zgłosić. Tam wykonują wszelkiego rodzaju tatuaże i naprawdę świetnie im to wychodzi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości