Noszenie maseczek

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Noszenie maseczek

Post autor: Marzena21 » pn paź 26, 2020 5:48 pm

Jeżeli zależy Wam na kupnie bardzo porządnej jakości maseczek ochronnych 3-warstwowych to zdecydowanie mogę zarekomendować zakup tych produktów na erli - erli/pl/produkt/maseczka-ochronna-3-warstwowa-certyfikowana-10-szt/3402161 . Jest to naprawdę świetna platforma zakupowa. Warto dbać o swoje zdrowie.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: selena89 » wt paź 27, 2020 7:25 pm

Teraz w internecie można znaleźć mnóstwo sklepów z różnymi maseczkami ochronnymi. Moim faworytem jest sklep panpablo/pl/pol_m_Akcesoria_Inne_Maseczki-487.html . Zamówiłam tam maseczki całej rodzinie i każdy chwali ich jakość. Do wyboru są różne wzory i kolory. Ceny nie są wysokie, dlatego zdecydowanie polecam.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: xena07 » pn lis 16, 2020 9:01 am

Moim zdaniem maseczki to nie wszystko. Ważna jest dezynfekcja pomieszczeń i tu warto zapoznać się z ofertą sklepu epidair/com/ Produkty EpidAIR są całkowicie innowacyjne. Dezynfekcja zajmuje zaledwie kilka sekund i są bardzo proste w użyciu. Ogromnym plusem jest bardzo przyjemny zapach, który utrzymuje się bardzo długo w pomieszczeniu. Do tego produkt jest całkowicie bezpieczny i z pomieszczeń można korzystać od razu po dezynfekcji.

gwiazdeczka
Posty: 197
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: gwiazdeczka » pt gru 04, 2020 8:53 am

Noszenie maseczek to podstawa, tak samo higiena. Ja właśnie teraz muszę sobie kupić jakiś nowy środek do dezynfekcji , ponieważ mój się już kończy. Ponoć w u firmy Exterya można dostać najróżniejsze tego typu produkty, które zwalczają wirusy oraz bakterie itd. Muszę to sprawdzić.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: czaszka » śr gru 16, 2020 9:49 am

Otóż właśnie to. Czy za każdym razem pamiętacie o zakładaniu maseczki? Bo ja to niekiedy zapominam o tym, bo jednak za każdym razem biorę jakąś inną kurtkę i torebkę. Dlatego też aby uniknąć takich wpadek postanowiłam zamówić stąd ceneolokalnie/pl/gdynia/maski-przeciwpylowe-i-ochronne taki większy zapas maseczek. I teraz to mam po dwie sztuki w każdej kieszeni kurtki i torebki.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: marcysiaz » czw kwie 29, 2021 12:06 pm

Maseczki ochronne to podstawa każdego dnia, najczęściej maski kupuję na punktmedyczny24/pl/maseczki-ochronne bo mają tam ogromny wybór produktów, ale nie tylko maseczek. Jednak mimo wszystko to właśnie maski kupuję najczęściej, ja jestem zadowolona z zakupów w ich sklepie.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: lusiek » pn lis 29, 2021 7:16 am

Ja jak najbardziej takie maseczki noszę i są one dla mnie podstawą w pracy. Jeśli tylko mi się kończą, to zapas robię sobie na stronie medicamask/pl/maseczki-ochronne , bo tam zawsze złapię fajną ofertę. Koniecznie powinniście sprawdzić, bo na pewno będziecie zadowoleni.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Noszenie maseczek

Post autor: xena07 » czw cze 30, 2022 8:29 am

Uważam, że na co dzień powinno się chodzić w masce, żeby chronić płuca i drogi oddechowe przed zanieczyszczeniami. Sportowcy są szczególnie narażeni na wdychanie smogu, bo więcej wciągają powietrza. Dlatego warto też używać maseczki na rowerze. W ten sposób chronimy się przed nieczystym powietrzem. Bardzo ciekawie temat opisano na tej stronie dragonmask/pl/maski-antysmogowe-sport .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość