Sklep z zegarkami

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Sklep z zegarkami

Post autor: czaszka » pt mar 19, 2021 7:30 am

Jeżeli chodzi o sklep z zegarkami to sama doskonale wiem, że jest ich dość dużo. Ale i tak ja zdecydowanie wolę szukać jakiegoś zegarka w internecie. I tak też między innymi tutaj zegarkicentrum/pl/zegarki-maurice-lacroix/ udało mi się znaleźć bardzo duży i dobry wybór jeśli chodzi o zegarki. Także dokładnie zapoznam się z ich ofertą i pewnie jakiś wybiorę.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sklep z zegarkami

Post autor: lusiek » wt kwie 20, 2021 2:30 pm

Ja teraz chcę mój sklep z zegarkami który mam wypromować skutecznie i chciałem was spytać czy mi może jakąś formę reklamy polecicie? Znajomy podesłał mi ten tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/clubhouse-czym-jest-jak-do-niego-dolaczyc-i-skad-tak-nagla-popularnosc artykuł o platformie clubhouse i w internecie tak ponoć warto się promować. Co wy o tym sądzicie?

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Sklep z zegarkami

Post autor: charlotte » wt wrz 07, 2021 10:52 pm

Zajrzyj też do tego sklepu europesportpower/pl/zegarki-tissot-w-lodzi Znajdziesz tam ogromny wybór zegarków w świetnych cenach. Myśle, ze bez większego problemu kupisz taki zegarek jak chcesz. Ja mam lekkiego bzika na ich punkcie. Mam już chyba z 20 zegarkow i myślę o kolejnych!

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Sklep z zegarkami

Post autor: czaszka » czw wrz 30, 2021 2:10 pm

No dobra jak już mowa o zegarkach to zastanawiam się czy można gdzieś znaleźć taki zegarek dla osoby niedowidzącej? Bo mam takiego kolegę któremu zegarek się popsuł i chcę mu kupić nowy. Dlatego też przeszukiwałam internet i miedzy innymi tutaj lumen/pl/ udało mi się znaleźć nie tylko taki zegarek lecz także wiele innych bardzo przydatnych akcesoriów.

soraja
Posty: 161
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Sklep z zegarkami

Post autor: soraja » czw lis 04, 2021 1:31 pm

Ja właśnie szukam zegarka na prezent dla mojej mamy. Zastanawiam się nad tym, na jaki zegarek najlepiej się zdecydować. Słyszałam o takiej opcji jak damskie zegarki omega: wsliwinski/pl/pl/k/zegarki-omega . Jestem ciekawa, co sądzicie o tej marce zegarków.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Sklep z zegarkami

Post autor: Eryk996 » śr lis 24, 2021 11:53 am

Zajrzyj na stronę pepegi.eu. Oferują zegarki największych marek w dobrych cenach. Są oczywiście oryginalne. Można upolować coś na dobrej promocji :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości