Przepisy kulinarne

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: charlotte » pn lis 15, 2021 2:16 pm

Jaki rodzaj okapu macie w kuchni? Ja myslę o okapie szafkowym z ciarkodesign/com/ Ciarko Design ma świetną ofertę i myślę, że warto z niej skorzystać. Ich okapy są nowoczesne, proste w obsłudze i ciche. Moja siostra ma wyspowy i bardzo go sobie chwali.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: kasiunia » śr gru 01, 2021 10:37 am

Przepisów kulinarnych mamy całą masę, w każdej kuchni mamy przecież przepisy naszych mam i babć a także różne książki z przepisami. W internecie także można znaleźć wiele ciekawych propozycji w tej kwestii. W każdej kuchni potrzebujemy także wiele różnych przyrządów i dodatków. Dużo pieczemy wraz z moja siostrą i do tego potrzeba różnych dodatków - aledobre/pl/7696,Adapter_coupler_przejsciowka_do_tylek_03_3139_Wilton.html - to tzw. przejściówka do tyłek umożliwiająca zmianę wzoru bez konieczności wymiany woreczka z kremem. Bardzo przydatna rzecz moim zdaniem.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: olanos » pt gru 03, 2021 10:58 am

Bardzo lubię gotować. Swoje przepisy opieram na zdrowych składnikach zakupionych na stronie jawo2008/pl/. To sklep ze zdrową żywnością, w którym znajdziecie wszystko czego potrzeba do skomponowania dobrych i zbilansowanych posiłków. Polecam!

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: lusiek » wt maja 24, 2022 4:58 pm

Dobre przepisy kulinarne ja zawsze w sieci znajduję. Tutaj gerlach/pl/konfitury-jagodowe macie fajny na konfitury jagodowe, przygotowywałem je nie raz i smakowały każdemu. Mają tam też wiele innych ciekawych przepisów, dlatego warto stronę sprawdzić.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: gwiazdeczka » sob wrz 24, 2022 3:49 pm

O fajnie.... Ja właśnie teraz planuje zrobić sobie swojskie pierożki, ale muszę tutaj grzybysuszone-sklep/pl/borowiki-suszone-grzyby-prawdziwki kupić sobie suszone grzybki. Fajnie, że udało mi się znaleźć tą stronkę, ponieważ tam naprawdę mają wartościowe produkty. Także opłaca się dokonać u nich zakupu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości