Medycyna estetyczna

akacja56
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: akacja56 » śr mar 31, 2021 2:33 pm

Wiele ciekawych teraz zabiegów kobiety wykonują aby się trochę upiększyć. Ja bym chciała zabieg podniesienie piersi warszawa , dzięki czemu moje piersi by były pełniejsze i ładniejsze. A wy co byście zmieniły w sobie.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Axel44 » pt wrz 03, 2021 10:40 pm

Skóra mojej twarzy nie wyglądała najlepiej ze względu na rozszerzone i popękane naczynia krwionośne. Aby to zmienić, udałem się do salonu kosmetycznego na zabieg radiotermolizy. Była to świetna decyzja, bo salon dysponuje urządzeniem ze strony https://mimari.com.pl/pl/p/TERMOCELL-Ra ... liza-/1095, które jest naprawdę profesjonalne i z najwyższej półki.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: susska » wt wrz 28, 2021 10:37 am

ja też jestem wielką fanką zabiegów związanych z medycyną estetyczną. Chodze regularnie do Magicznej Kliniki i szczerze to miejsce polecam :) znajdziecie ich w wielu róznych miastach w kraju. Rozbudowana oferta zabiegowa, konkurencyjne ceny zabiegów, doświadczeni lekarze.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: czaszka » śr wrz 29, 2021 6:11 pm

A no sama zastanawiam się nad tym czy by nie zdecydować się na jakiś zabieg z medycyny estetycznej. Tak konkretnie chodzi mi o powiększanie ust wrocław Bo jednak moje usta są dość malutkie dlatego też chciałabym właśnie to w sobie zmienić. Także mam nadzieję, że bez problemu uda mi się zapisać na takiego typu zabieg.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: charlotte » sob lis 27, 2021 8:41 pm

Mnie ostatnio kusi mezoterapia w warszawie. Jeszcze nie byłam na tym zabiegu a słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii. Myslę, że to się u mnie może sprawdzić. Poza tym planuję też inne zabiegi m.in ujędrniające.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: soraja » czw gru 09, 2021 3:32 pm

Medycyna estetyczna daje świetne efekty. Ja się zdecydowałam na wolumetrię twarzy w Neonii w Krakowie: neonia/com/pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/ . Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona. No i bardzo istotne jest to, że efekt jest naturalny.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: lela1 » wt lut 22, 2022 11:53 am

Coraz więcej osób decyduje się na różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Sama zdecydowałam się na powiększanie ust kwasem hialuronowym i jestem zadowolona z efektów. Bardzo dobrym wyborem będzie medycyna estetyczna Lublin cennik: cmsaski/pl/cennik/ .

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: lusiek » wt mar 01, 2022 11:09 pm

Jak najbardziej można kupić taki sprzęt online. Najważniejsze to wybierać sprawdzone sklepy oferujące wyposażenie medyczne. Bardzo duży wybór sprzętu oferuje hurtownia medyczna medwil/pl/ . Firma oferuje kompleksowe wyposazenie gabinetów rehabilitacyjnych i medycznych. Wszystkie oferowane sprzęty pochodzą od najlepszych dostawców.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: gwiazdeczka » pn wrz 05, 2022 6:56 pm

Medycyna estetyczna jest dla każdego, kto chce zwyczajnie o siebie zadbać. Ja właśnie też teraz zapisać się chce do kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii medestetic-gliwice/pl/zabiegi/epilacja-laserowa , ponieważ chce wykonać sobie epilację laserową i raz na długi czas pozbyć sobie owłosienia z nóg i innych miejsc.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: fuyu » pn lip 24, 2023 4:27 pm

a czy ktoś z Was robił sobie może zabieg lipolizy ? Czytałam tu https://www.klinikasfera.pl/lipoliza-iniekcyjna/, że świetnie sprawdza się przy likwidacji lokalnie umiejscowionej tkanki tłuszczowej. Zastanawiam się nad zabiegiem tylko zastanawiam się czy rzeczywiście warto ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości