Bielizna erotyczna i zabawki

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Bielizna erotyczna i zabawki

Post autor: Lenka » wt wrz 29, 2020 7:40 pm

Hej kochani, jaki macie sposób aby nie wiało nudą w sypialni? Macie jakieś metody czy używacie różnych gadżetów erotycznych czy bielizny aby nieco pobudzić partnera? Ja znalazłam ostatnio fajne dodatki w tym biżuterię erotyczną w sklepie secretplace/pl/bizuteria-erotyczna/ . Mają super propozycje na udany brak. Czasami popadamy w rutynę a to nie jest dobre dla związku. Zwłaszcza trzeba dbać o sferę seksualną jak już mamy dzieci, nie możemy zapominać o sobie nawzajem.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Bielizna erotyczna i zabawki

Post autor: daga » pn lis 30, 2020 12:36 pm

W zasadzie to ja czegoś takiego nie mam w domu jeszcze, ale myślę, że to może być ciekawy sposób na to, żeby właśnie męża rozbudzić, sami wiecie do czego. Na razie na oku miałam majtki Sloggi , ale nie wiem, czy to o coś takiego mi chodzi. Wygoda u mnie zawsze była najważniejsza, ale czasem można się poświęcić. Będę musiała temat ogarnąć i sprawdzić, co i jak.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Bielizna erotyczna i zabawki

Post autor: lusiek » ndz wrz 26, 2021 5:32 pm

Kiedyś uważałam to za wyuzdane. Teraz uważam, że to normalne, że ktoś chce zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Sama mam w swojej sypialni kilka gadżetów erotycznych, które razem ze swoim partnerem używamy. Zajrzyj na stronę: sexshop112/pl/76_fleshlight . Tutaj jest całkiem fajna oferta dobrego sexshopu.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Bielizna erotyczna i zabawki

Post autor: charlotte » wt kwie 26, 2022 8:36 pm

Jeśli masz problemy z potencją to polecam ten artykuł naszarecepta/pl/baza-lekow/problemy-z-potencja/ Znajdziesz tam bazę leków, które mogą ci pomóc zwalczyć problem. Poza tym warto udać się do lekarza.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Bielizna erotyczna i zabawki

Post autor: magiczna » pt kwie 29, 2022 9:27 pm

Owszem, wiem co to jest i jak się tego używa ;P . Oczywiście nie na wszystko mogłabym sobie pozwolić, ale moim zdaniem ważne jest, by ogólnie próbować w życiu jak największej ilości rzeczy. Dlatego też świadomie poruszam temat z partnerem. Dodatkowo interesuje mnie tabletka po dostępność jej i to , jak działa. To może być mi konieczne.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Bielizna erotyczna i zabawki

Post autor: spoko » sob lis 04, 2023 10:03 am

U mnie naprawdę wartościową sprawą jest to, co mam zrobić i jak mam podejść do tematu, stąd może warto poszukać kogoś sensowniejszego. Ja mam świadomość, że to warto sprawdzić https://eronika.pl/. Tu poznam wiele ciekawych osób, ja w to mocno wierzę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości