Podejrzenie zakażenia koronawirusem

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Podejrzenie zakażenia koronawirusem

Post autor: Marryss » ndz sie 23, 2020 2:23 am

Wiecie może co robić w przypadku, gdy jest podejrzenie zakażenia koronawirusem? Ostatnio sporo się nad tym zastanawiam i szukam przydatnych informacji na ten temat. Polecicie jakiś sprawdzony tekst o tym? Mój znajomy wysłał mi dzisiaj ten link https://www.adamed.expert/artykuly/szcz ... 9-co-robic . Co o nim sądzicie? Dajcie znać, dzięki!
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Darka
Posty: 409
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Podejrzenie zakażenia koronawirusem

Post autor: Darka » sob paź 17, 2020 3:08 pm

Na pewno warto również wtedy nosić maseczkę ochronną, żeby nie zarażać innych. Na stronie internetowej mewa24/pl/strona-glowna-2/8334-maseczka-ochronna znajdziecie spory wybór maseczek z jedwabiu wiskozowego, po całkiem atrakcyjnych cenach :)

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Podejrzenie zakażenia koronawirusem

Post autor: selena89 » pt gru 11, 2020 9:23 pm

Maseczka i dezynfekcja to podstawa w czasie pandemii. Ta firma olleclean/pl/ produkuje urządzenia do dezynfekcji. Są one estetyczne, bo producent zwraca uwagę na wygląd. W końcu stoją one w miejscach publicznych, dlatego nie mogą ich szpecić. Inne urządzenie, AeroCare Temp mierzy przy wejściu temperaturę i aplikuje płyn.

Tati17
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:46 pm

Re: Podejrzenie zakażenia koronawirusem

Post autor: Tati17 » pn maja 31, 2021 5:51 pm

Ja całkiem niedawno dowiedziałam się co to znaczy dezynfekcja światłem UV-C i powiem Wam, że jest to bardzo fajna sprawa bo dzięki takiemu robotowi dezynfekującemu można odkazić bardzo dużo pomieszczeń na przykład w hotelu czy w szpitalu w krótkim czasie. Ja czuję się o wiele bezpieczniej.

lela1
Posty: 99
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Podejrzenie zakażenia koronawirusem

Post autor: lela1 » śr sty 12, 2022 3:23 pm

Wiele osób dość ciężko przechodzi covid. Często wiąże się to także z brakiem apetytu - a przecież organizm trzeba wspierać w walce z wirusem. Dlatego na stronie zywieniemaznaczenie/pl/ poczytacie o nutridrinkach dostępnych w aptekach DOZ. Są to nutridrinki Fresubin oraz Supportan.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość