Czego używacie w kuchni?

camio
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:58 pm

Czego używacie w kuchni?

Post autor: camio » pn sty 27, 2020 9:02 pm

Jakie narzędzia są dla was najbardziej przydatne w kuchni?

camio
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:58 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: camio » pn sty 27, 2020 9:03 pm

Mi wpadła w ręce ostatnio maszynka do tarcia ziemniaków, ale sprawdza się super też przy robieniu innych rzeczy :)

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 471
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: Laueo75 » sob mar 14, 2020 3:05 pm

W zdrowej kuchni zdecydowanie warto używać suszonych owoców bez konserwantów. Ze swojej strony mogę gorąco polecić morele bez konserwantów . Na tej stronie znajdziecie tylko najlepsze produkty w niezłych cenach. Sam korzystam z ich oferty od jakiegoś czasu i nigdy się nie zawiodłem. Zdecydowanie polecam każdemu!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Awatar użytkownika
Wraith
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:18 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: Wraith » pn mar 23, 2020 8:49 pm

To zależy najbardziej od sytuacji. Najczęściej oczywiście noży.
Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

Darka
Posty: 409
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: Darka » pn lis 16, 2020 10:24 pm

A czy macie w Waszych kuchniach ekspresy do kawy? Jeśli nie, to może warto byłoby się zastanowić nad zakupem takiego sprzętu? Ja na przykład bardzo lubię pić kawę z ekspresu. Widziałam, że spory wybór takich sprzętów mają na przykład w sklepie internetowym swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy/. Polecam się tam rozejrzeć :)

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: Lenka » śr lut 03, 2021 3:44 pm

Ja w swojej kuchni używam sporo bakalii. Ostatnio znalazłam bardzo fajne przepisy z wykorzystaniem imbiru kandyzowanego. Na stronie ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Imbir_kandyzowany.htm można znaleźć bardzo fajne oferty tego przysmaku.

spoko
Posty: 123
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: spoko » śr mar 31, 2021 9:10 am

O ludzie, ile tu można wymieniać i wymieniać tak naprawdę. Wiem jednak, że to wszystko jest na tyle potrzebne, że mimo to należy przekazać mocno swoją wiedzę i podpowiadać sobie nawzajem. A ogólnie to wam mogę powiedzieć, że te meble na wymiar lubuskie projektiforma/com/ to majstersztyk. Jeśli potrzebujecie, śmiało się decydujcie.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: marcysiaz » wt kwie 06, 2021 2:37 pm

A co z meblami do kuchni? Ja zdecydowałam się na usługi smolis-meble/pl/meble-kuchenne-sycow/, gdzie wykonują meble kuchenne na wymiar wysokiej jakości :)

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: Kuba » śr cze 09, 2021 10:40 pm

Dla mnie bardzo ważne stały się sałatki, które robię codziennie do pracy od kiedy okazało się, że mam za wysoki cukier. Podejrzenie cukrzycy zmobilizowało mnie do zadbania o dobrą dietę. Ponieważ prawie nie jem mięsa, to staram się, żeby te sałatki były jak najbardziej bogate. Sama w domu hoduję róże rodzaje kiełków z nasion ze sklepu Legutko, bo te bardzo ładnie kiełkują esklep.legutko/com/pl/nasiona-na-kielki/2377-nasiona-na-kielki-groch-5000-g.html

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Czego używacie w kuchni?

Post autor: charlotte » śr wrz 08, 2021 2:44 pm

Jeśli chodzi o okapy kuchenne to najlepiej zajrzeć tutaj ciarkodesign/com/ Marka Ciarko Design ma świetną ofertę i bardzo dobre ceny! Myślę, że będziesz zadowolona z ich oferty. Ja chcę kupić tam okap wyspowy do nowej kuchni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość