Zakup soczewek kontaktowych

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Zakup soczewek kontaktowych

Post autor: Marryss » wt sie 04, 2020 12:45 am

Siemka! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem soczewek kontaktowych, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Macie może jakieś swoje sprawdzone propozycje, które polecacie? Sporo dobrego w internecie czytałem o tych szkłach https://www.szkla.com/1463_bioair-optimum-3-szt.html , jednak chciałbym poznać również waszą opinię na ich temat. Z tego co widzę to oferują one całodniowe nawilżenie oraz swobodny dostęp do tlenu, więc problem z podrażnieniami i infekcjami znika. Dodatkowo kształt soczewki zwiększa komfort ich noszenia oraz łatwość ich aplikacji. Co o nich sądzicie?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Zakup soczewek kontaktowych

Post autor: Darka » śr sty 24, 2024 4:13 pm

Nie wiem, jak Wy, ale ja zazwyczaj zamawiam swoje szkła kontaktowe online, na przykład w sklepie Vision Express. Takie rozwiązanie jest dla mnie najwygodniejsze - kurier dostarcza mi je pod same drzwi. Poza tym często udaje mi się trafić na jakieś atrakcyjne promocji i ceny. Dużym plusem jest również dostępność towaru - jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było soczewek o takiej mocy, jakiej potrzebowałam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości