Przepisy kulinarne

Marzena21

Przepisy kulinarne

Post autor: Marzena21 » pn paź 12, 2020 5:08 pm

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo dobrych informacji na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - kuchnia-styl/pl .

Darka

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Darka » sob paź 17, 2020 3:06 pm

A czy macie w Waszym domu Thermomix? Jeśli tak, to zostawiam Wam przepis na bezglutenowy chleb na termomix. Nie jest trudny w przygotowaniu, a wychodzi naprawdę pyszny :)

Awatar użytkownika
Axel44

Post autor: Axel44 » ndz sty 03, 2021 5:42 pm

Jeżeli rozmawiamy o jedzeniu to trzeba je przede wszystkim odpowiednio przechowywać. Mi pomagają w tym szczelne torebki spożywcze tego producenta https://www.efekt.eu/oferta/rozne . Mają najlepszą jakość, a przy tym atrakcyjne ceny. To wszystko czego potrzebuję w tej kwestii. Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z tego to gorąco zachęcam.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Zeta

Post autor: Zeta » pt sty 08, 2021 11:06 am

Z tego co wiem to przepisów kulinarnych można znaleźć w internecie bardzo dużo. Więc od razu ruszyłam w poszukiwania jakiś ciekawych przepisów aby znaleźć coś co będę potrafiła sama zrobić. A że niezbędną przyprawą jest tam Tymianek to raczej będę musiała go sobie zakupić. I tak udało mi się znaleźć tę stronę ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Tymianek.htm na której to mają dość spory wybór w tejże przyprawie.

gwiazdeczka

Post autor: gwiazdeczka » ndz sty 24, 2021 8:58 am

A znacie jakieś dietetyczne przepisy? Bo, chętnie to z takich skorzystałabym. Jak w ogóle dbacie o potrzeby swojego organizmu? Czytacie jakieś poradniki? Ja znalazłam tutaj dietly/pl/blog/dieta-podczas-upalow wiele poradników. Dowiedziałam się tam, chociażby jak właściwie o siebie dietetycznie zadbać podczas upałów.

susska

Post autor: susska » pt lut 12, 2021 1:21 pm

Ja staram się na co dzień zdrowo gotować dla całej rodziny ale od czasu do czasu lubię też upiec jakieś ciasto czy zrobić przekąskę na słodko. Wolę podać dzieciom taką zrobioną własnoręcznie tarte z owocami i bita śmietaną niż kupować im jakieś gotowce w markecie. Dużo fajnych przepisów na wypieki ( i nie tylko) znajdziecie też na blogu inspiracjedominiki/pl/. Regularnie pojawiają się nowe przepisy, dania są łatwe i co ważne szybkie w wykonaniu :)

lusiek

Post autor: lusiek » wt mar 09, 2021 5:05 pm

A do gotowania używacie jakich akcesoriów? Tutaj gerlach/pl/sztucce patrzyłam za sztućcami i innymi dodatkami kuchennymi i mają fajne przeceny. Czy już ktoś z was zamawiał może tam? Czytałam dobre opinie o jakości ich wyrobów.

Barot

Post autor: Barot » czw mar 11, 2021 1:24 pm

Polecam zajrzeć na gazetka Lewiatan. Mają świetną sekcję z przepisami, a niektóre z nich mają nawet swoje filmiki na YT. Ja już od dłuższego czasu inspiruje się przepisami właśnie z tej strony. Poza tym, jak już tam jestem to odrazu przeglądam sobie aktualną gazetkę i robię listę zakupów. Lewiatan to fajny sklep, mają dużo produktów marki własnej, które jakościowo często są lepsze od tych najdrożych pozycji.

kamilka45

Post autor: kamilka45 » czw mar 11, 2021 10:54 pm

A jak macie takie przepisy swoje ulubione to wykorzystujecie do działań różnych kuchennych nowoczesnych sprzętów jak robot? Widziałam ciekawe propozycje na sogo-poland/pl/do-kuchni/1-robot-kuchenny-multicooker.html . Ale już sama nie wiem co tak naprawdę wybrać. Czy jest sens szukać takiego.

charlotte

Post autor: charlotte » wt sie 03, 2021 11:51 pm

Ja ostatnio trafiłam na świetny przepis na babeczki z kremem chałwowym na http://domowacukierniaewy.blox.pl/2017/ ... wowym.html Mam zamiar go wypróbować w ten weekend. Uwielbiam piec a takich babeczek jeszcze nie robilam. Jestem bardzo ciekawa jak będą smakować.

ODPOWIEDZ