Co zrobić przy podejrzeniu zakażenia koronawirusem?

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Co zrobić przy podejrzeniu zakażenia koronawirusem?

Post autor: stanil09 » śr paź 28, 2020 8:26 pm

Siemka, tak jak w temacie. Zastanawiam się ostatnio co zrobić w przypadku podejrzenia zakażenia się koronawirusem. Znacie się może na tym i wypowiecie się na ten temat? Wczoraj poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na ten link https://www.adamed.expert/artykuly/szcz ... 9-co-robic . Myślicie, że warto skorzystać z tych informacji?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Co zrobić przy podejrzeniu zakażenia koronawirusem?

Post autor: pyszka » pt gru 04, 2020 1:33 pm

Bardzo wazne jest by dbać o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Zadbać o odpowiednie środki czystości i dezynfekcję. Według dobrze jest też mieć szybki test antygenowy. Czytałam że takie testy dają wyniki już w ciągu 15 minut.

teofilia
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:59 pm

Re: Co zrobić przy podejrzeniu zakażenia koronawirusem?

Post autor: teofilia » pt mar 05, 2021 1:07 pm

W momencie gdy podejrzewasz u siebie zakarzenie koronawirusem, to trzeba zadzwonic do lekarza rodzinnego, wtedy on skieruje cię na test. Przy chorobie koronawirusa jest wiele obiawów między innymi bolace mięśnie polmed/pl/zdrowie/bol-miesni-podczas-covid-19/ ale to nie wszystko, najczęściej chorzy skarżą sie na ból mięśni, uporczywy kaszel, ogólne osłabienie.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Co zrobić przy podejrzeniu zakażenia koronawirusem?

Post autor: lela1 » śr sty 12, 2022 3:25 pm

Przy cięższych chorobach czy operacjach warto pomyśleć też o nutridrinkach. Również po covidzie - kiedy to wiele osób miewa problemy z apetytem i zwyczajnie nie chce jeść. Poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Supportan. Bez problemu zakupicie je w aptekach DOZ.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Co zrobić przy podejrzeniu zakażenia koronawirusem?

Post autor: Darka » śr lut 02, 2022 7:48 pm

Ja ostatnio miałam bardzo cieknący katar. Na szczęście okazało się, że to tylko zwykłe przeziębienie, więc szybko udało mi się je zwalczyć. Na sam katar dobrze działają według mnie różnego rodzaju spraye do nosa :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości