Znaleziono 13 wyników

autor: kamilka45
pn lut 22, 2021 7:40 am
Forum: Hyde Park
Temat: Plama na spodniach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 14

Re: Plama na spodniach

Moim zdaniem najlepiej usunąć plamę na spodniach specjalnymi środkami, jak nie chcesz wydawać pieniędzy i ryzykować to lepiej do pralni zanieść, koszt na pewno nie będzie . Warto czasem szukać takich rozwiązań. Zerknij na https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Mają tam sporo informacji.
autor: kamilka45
pt lut 05, 2021 9:37 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Prezent dla chłopaka
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1311

Re: Prezent dla chłopaka

Prezentem fajnym może być plecak. Fajne modne plecaki męskie znajdziesz w wielu miejscach. Na pewno w sklepach w sieci. Zaskoczyć możesz swojego chłopaka czymś wyjątkowym i z super stylem.
autor: kamilka45
śr sty 27, 2021 11:09 am
Forum: Motoryzacja, Technologie
Temat: Leasing samochodu z UE
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 634

Re: Leasing samochodu z UE

Każdy taki pojazd nawet w leasingu musi mieć ubezpieczenie odpowiednie. Zerknij na różne propozycje na https://kalkulatorocac.pl/ . Kalkulacja nie raz się opłaca bo można znaleźć coś szczególnego i fajnego w dobrej cenie.
autor: kamilka45
ndz sty 24, 2021 7:53 pm
Forum: Biznes, Edukacja, Finanse
Temat: Uprawa , skup, nawozy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 10

Uprawa , skup, nawozy

Gdzie kupujecie nawozy do uprawy? A gdzie zaś skupujecie takie rzeczy? Widziałam ciekawe propozycje na https://sobianek.pl/ i zastanawiam się czy to się sprawdza czy nie? Czasem warto wszystko w jednym miejscu załatwić i nie ganiać od sklepu d sklepu po pojedyncze produkty.
autor: kamilka45
śr sty 13, 2021 8:06 pm
Forum: Wnętrza
Temat: Sklep z dywanami
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 26

Re: Sklep z dywanami

Jak się kupi taki dywan to warto pamiętać o jego dobrym praniu, czyszczeniu, aby wyglądał przez długi czas na bardzo ładny i estetyczny. Warto tutaj też wtedy zdecydować się na takie pranie wodno-chemiczne https://www.pralnia-warszawianka.pl/ dzięki czemu taki dywan będzie odpowiednio poddany zabieg...
autor: kamilka45
śr sty 13, 2021 7:19 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Dobry dentysta Wrocław
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 166

Re: Dobry dentysta Wrocław

Nie całkiem z Wrocławia, ale warto jednak czasem poszukać innych miejsc ciekawych do leczenia uzębienia. Każdy z nas zwraca uwagę na piękny uśmiech. Zerknij więc na ofertę do https://licowki-porcelanowe.pl . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w tym korony zębowe bezmetalowe itp.
autor: kamilka45
pn gru 21, 2020 8:38 pm
Forum: Uroda, Moda, Zdrowie, Macierzyństwo
Temat: Poradnia medycyny sportowej
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 71

Re: Poradnia medycyny sportowej

Taka medycyna sportowa czasem jest potrzebna na ostatnią chwilę i warto szukać dobrych propozycji w centrach większych miast takich jak Warszawa.
autor: kamilka45
ndz gru 20, 2020 12:33 pm
Forum: Uroda, Moda, Zdrowie, Macierzyństwo
Temat: Piękne i zdrowe włosy
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 537

Re: Piękne i zdrowe włosy

Kobieta zawsze chce piękne włosy, ale mężczyzna powinien również zadbać o swoje włosy czy brodę. W Toruniu widziałam mega fajne usługi dla faceta na https://charlesco.pl . Idealne na święta, aby wyglądał atrakcyjnie. Broda i włosy zawsze w pięknym stylu .
autor: kamilka45
wt gru 15, 2020 5:48 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Jak znaleźć pracę?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 100

Re: Jak znaleźć pracę?

Wiele osób u nas z zagranicy szuka zatrudnienia np. z Ukrainy ale często pracodawca nie wie jak zatrudnić ukraińca i ma ciężko ogarnąć temat i nie zostaje wtedy zatrudniony i traci możliwość zarobku , a więc warto zaznajomić się tematem i samemu też wiedzieć jak to wygląda.
autor: kamilka45
wt gru 15, 2020 5:33 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Pomoce dydaktyczne
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 19

Pomoce dydaktyczne

Jakie według was pomoce dydaktyczne do zajęć rewalidacyjnych przydadzą się najbardziej w placówkach? Wiele czytałam o tym ale nadal nie wiem w co najlepiej zainwestować, aby sprawdziło się i zaciekawiło dzieci.